12 Temmuz 2013

İstikbal Bir Türlü Teslim Edilmeyen Sandalye!

06/07/2013 tarihinde Trabzon ili Yomra ilçesi Şana mevkiindeki mağazadan 1000 TL üzerinde para vererek yemek masası aldık. Ancak alırken masanın sandalyelerini beğenmediğimizi farklı model sandalye verebilecekseniz alacağımızı belirttik.

Tabi dediler istediğinizi seçebilirsiniz. Bir model beğendik, Matriks sandalye adında elimizde yok, ithal ürün, 2-3 ay sonra teslimat yapabiliriz deyince vazgeçip Effect adlı sandalyeleri seçtik.

09. 07. 2013' de teslimatta bambaşka bir sandalye gönderdiler. Dedik bunu alın seçtiğimizi getirin. Gittiler bugün de teşhirdeki ayakları paslı sandalyeyi getirip teşhir değil diye vermeye çalıştılar. Acaba bu ismi müşterilerini saf yerine koyarak mı yaptı İstikbal?

Ali 113 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön