İstikbal Bir Sürü Sorun Yaşadık!

Asiye D. |

İstikbal Avcılar bayisinden düğün için mobilyalarımızı aldık teslim alana kadar şu gün bu gün diye bir sürü sorun yaşadık. Zamanında teslim alamadık sonrasında kurulumda yemek odasının gümüşlüğü kurarken arkasını çatlatmışlar. Servis numarası diye verdikleri numarayı arıyoruz telefonu kapatıyorlar. Yatağın sertliğinden şikayet ediyoruz biz yumuşak yatak istemiştik diye satan arkadaş anlatamamış ben ne yapabilirim diye başından savıyor. Dahası o eleman işi bırakmış günah keçisi yapmışlar. Ben bilindik kaliteli diye İstikbal'den aldım ama müşteri memnuniyeti diye bir şey yok satana kadar.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Asiye D.
  17 Ağustos
  16:04

  Beni hiçbir müşteri temsilcisi aramadı. o kadar çok şikayet var ki sizden ama hala sizde bi düzelme yok.

 • 13 Ağustos
  14:44

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • 11 Ağustos
  15:15

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri