02 Nisan 2013

İstikbal Beklenilen Hizmetin Çok Altında!

7 ay önce almış olduğumuz Grande Family oturma takımı için kurulumu müteakip ilk haftadan itibaren, üçlü kanepede açılınca oluşan eğim konusunda vermiş olduğumuz mücadeleyi henüz bir yerlere ulaştıramadık.

Servisin üç (3) kez gelmesini müteakiben aldığımız cevaplar her defasında birbirinden farklı ve istikbal markasına malesef yakışmayacak ve tatminkar olmamakla birlikte çözüm adına hiçbir şey içermeyen cevaplar olmuştur.

Bizler ürünü alırken iyice incelememiş, bu ürüne ait tüm üretimde böyle çirkin bir görüntünün olduğu, yapılabilecek birşeyin olmadığı vs vs. Burdan artık siz ne anlarsanız. Düşünün ki yemek masası sandalyelerine dair hataları söylemek bile istemiyorum.

Ayhan 76 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan 07 Nisan 2013

    Sayın ilgili, beni arayarak kimse bilgi vermedi, konuyla ilgili bana İstikbal tarafından hiç kimse geri dönüş yapmadı dolayısıyla bu konu cevaplanmadı...

  • İstikbal Temsilcisi06 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile yetkililer tarafından irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön