İstikbal Ayıplı Mal Gönderimi!

Murat P. |

Nisan ayından İstikbal E-5 Göker Plazadan komple evimin mobilyalarını aldım. Mayıs ayının sonunda eve getirilip montajı yapıldı. Bana gelen yemek masası takımı İstikbal'de gördüğüm ürün ile birebir değildi.

Yemek masasını özellikle de köşeleri kabarmaması için tümüyle pvc kaplamalı olan bir modelini seçip beğenip almıştık. Ancak İstikbal, görmüş olduğumuz şahit numuneye göre olan ürünü bize göndermedi, kenarları kabarmış hafif çizikli ayıplı bir yemek masası gönderdi.

Bu konuda İstikbal ve Göker mobilya bayisinden şikayetçiyim. Haziran başından beridir 2 aydır ürünün değiştirilmesi gerektiğini söylüyorum, tamam değiştireceğiz, o konuyla ilgileneceğiz diyorlar ama bana dönüş yapan kimse yok.

Etiketler :

Bayi Personel Yanlış Ürün Teslimi Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat P.
  18 Ağustos
  20:43

  Istikbal herhalde tuketiciye bilgi aktarinca sorunun cozuldugunu zannediyor. Ben bilgi degil çözüm istiyorum, ilgisizligin bu kadarına da pes dogrusu !

 • Murat P.
  14 Ağustos
  10:08

  ayıplı mal hakkında istikbal avcılar-göker bayisini beni aramak için görevlendirdi. bayiden cevap bekliyorum şu an...

 • 13 Ağustos
  20:28

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Murat P.
  06 Ağustos
  11:36

  buraya yazdığım mesajda da istikbal bana geri dönüş yapmadı. müşteri ile ilgili son derece duyarsızlar...