İstikbal Ayıplı Koltuk Sattı.

Emel K. |

2014 mayıs ayında almış olduğum koltuk takımında aynı hafta içerisinde elyaf tüyleri çıkmaya başladı. Servise bildirdik. Geldiler. 45 gün daha kullanıp öyle aramamızı söyleyip gittiler. Daha sonra ısrarla sorunu bildirmemiz neticesinde değişim talep ederken onlar bize belki döşemeyi değiştirebiliriz dediler.

Yaklaşık 2 hafta sonra koltukları alıp döşemelerinin değişiminin yapılabileceğini söylediler. 15 gün gibi bir süre sonra ürün geldi. Ancak o kadar amatörce yapılmış ki koltuğun kol kenarların da resmen tahtalar kolumuza batıyor. Ayrıca oturak yerlerinin araları ise yırtık. Ürünün kumaşının birçok yerinde dikim hataları var. Israrla servise bildirmemize rağmen sonuç alamıyoruz.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emel K.
  18 Kasım
  00:07

  Sayın İstikbal yetkilileri beni kimse aramadı. Buradan hazır kalıp mesaj yazıyorsunuz. Sayın site yetkilileri firmanın bu duyarsızlığına artık tahammül edemiyorum. Yarın avukatım ile yasal süreci başlatıyorum.

 • 17 Kasım
  08:58

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.