İstikbal Ayak Kesen Oturma Grubu!

Erol K. |

İstikbal oturma takımımı 2 sene önce almış bulunmaktayım. Yazlık evimde senede 1 kaç ay kullanıyorum. Bu yaz tatilimde kanepede otururken metal aksesuarının kalitesiz montajı yüzünden kalkan metal parçasına ayağımı çarpmam sonucu resimlerde görüldüğü gibi ayağımı kesmiştir. İstikbal firmasının kalitesizliğinden şikayetçiyim ve müşterileri bu markaya yönelirken dikkatli olmaları konusunda uyarırım.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol K.
  13 Ağustos
  10:53

  Firma ücretli tamir talebinde bulundu buna yol ücretini dahi dahil ettiler İstikbal gibi sözde dev firma böyle ufak çıkarların peşine düşüp prestijine göşge düşürmemeli firma hakkımda düşüncelerim artık tamamıyla olumsuz son kullanıcınında bu firmadan bir şey alırken müşteri memnuniyetetsizliğini göz önünde bulundurmalarını tavsiye ediyorum paranızla sağlığınızdan olmayın.

 • 13 Ağustos
  10:37

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 10 Ağustos
  14:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri