İstikbal Ayağı Kırık Ürün Teslim Etti.

Gökhan A. |

Kırıkkale İstikbal bayiisinden class model köşe takımı aldım. 20 aralık 2013'te evime geldi. Evime geldiğinde bir ayağı kırılmış ve fabrikadan gönderilirken kırık yerine zımba atılmış ( kırığı zımbayla tamir yöntemine başvurmuş fabrika yenisini takmak yerine ) olduğunu gördüm. Gelen görevli arkadaş bir evrak yazdı servis açılacak dedi.

Kırık eşyayı teslim ettiler gittiler. Bubün yarın derken 1 hafta sonra falan servis geldi. Bu parçadan isteyeceğim yenisi gelecek takacağız. O ara kırık ayağa bakmaya çalışırken daha üzerine oturmadığım o mobilyanın derisini de yırttı saolsun. Onu da dedi ben isterim. Yenisini takarım. peki dedim. Gidiş o gidiş. Hala gelecek. Defalarca bayiyi aradım sonuç yok.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Randevu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  10:31

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.