İstikbal Almira Sürgülü Gardrop İçin Beş Kez Gelen Servis!

Cihan F. |

18.02.2013 tarihinde Almira yatak odası takımı aldım. Yalnızca misafir odasında kullanılıyor ve senede en fazla 1 ay. Sürgülü kapısı bir türlü rayına oturmadı. Gelen servis yenisiyle değiştirirken tam üç kere orta aynayı çizdi ve değiştirdi. Son montajında da kapağı çıkarırken orta kısma oyuk açtı ve vidaları tam sıkmadığından sürgülü kapak bazı bölümleri çizdi.

Servisi aradım toplamda kaç kere servis kaydı oluşturdunuz dedim ve beş kere dediler. Tüketici haklarına ileteceğimi ve bu kayıtların yazılı olarak teslim edilmesini istediğim zaman zorluk çıkarıp veremeyeceklerini söylediler. 0392 324 43 44 no.lu telefona 22/01/2015 saat 16.40'ta yapılan görüşme kaydı mevcuttur.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  09:42

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • 23 Ocak
  14:55

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri