İstikbal Alınan Mobilyaların Arızalı Çıkması.

Ayten C. |

Evimin bütün mobilya ihtiyacını 1 seferde İstikbal İstinye bayiiden aldım. Eşyalarım teslim edildiği gün berjerler yanlış geldi, 3'lü koltuk kırık çıktı, 2'li koltuğun kolunda sorun çıktı raylı gardırobun kapıları sorunlu çalışmıyor. Kapaklar üst Taç'a sürtüyor. Pompalar kapakları çekmiyor arkalığın eklem çıtası yok, tekli bazaların içlerinde kırık çıktı 1 adet bazanın başlığı farklı ölçülerde geldi. 3'lü koltuğun arka yaslanma yeri geri yatık Televizyon ünitesinin LED yanmıyor, çekmeceler kapanmıyor, almış olduğum bütün eşyalarda sorun var günlerdir bayii ile bu sorunları görüşüyorum bir türlü sonuca ulaşamadık!

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ocak
  11:13

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 06 Ocak
  11:01

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri