07 Mayıs 2013

İstikbal Aldığım Çarşaf Defolu Çıktı!

İstikbal ev tekstilinden 1. 5 ay önce 4 adet çarşaf aldım. 2 tanesinde hiç bir problem yoktu. diğer ikisi ise kullandığımız ilk gün ipliklenmeye başladı. Çarşafların her yerinden iplikler çıkıyordu. Çarşafın birisini yaklaşık 10 gün kullandım ve sonunda her yerinde iplikler çıktı. Diğerini ise 2 gün kullandım yaklaşık 8-10 iplik çıktı.

Servis çok hasarlı olanı değiştirdi ama diğeri için yeterli hasar oluşmadığını söyleyerek değiştirmediler. Ayrıca o çarşafta boylamasına kalın bir çizgi şeklinde solukluk vardı. Güya kendilerinin marka olduğunu kabul eden bir firmanın hasar yeterli değildir diyerek değiştirmemesi o firmayı basitleştiriyor.

Gülizar 244 Okunma

Cevaplar

 • Gülizar'ın Teşekkür Mesajı20 Mayıs 2015

  İlgisinden dolayı ve sorunumu çözdüğü için Vardar Bey'e teşekkür ederim.

 • Gülizar07 Mayıs 2013

  ilettim de ne oldu? bu numarayı defalarca aradım ama sorunu çözmüyorsunuz. burada da sorunumu çözmüş gibi davranıp da okuyanları yanıltma çalışmayın.bana döndünüz ve servisin söylediğini papağan gibi tekrar ettiniz. bu mu sizin hizmet anlayışınız? ben hayatımda bu kadar kalitesiz bir çarşaf görmedim. fason mal üretip millete marka diye yutturmaya kalkmayın.insanları bir kere kandırırsınız. bu küçük düşünceniz bana 35 liraya mal olur ama size milyarlarca liraya mal olur.

 • Gülizar07 Mayıs 2013

  evet çok güzel cevap verdiler. servisin söylediğinin aynısı dönüp bana sattılar. sorunumu çözmedikleri gibi çarşafta olabilecek sorunun kullanım hatası olabileceğini söylediler.bu çağrı merkezi ne halta yarıyor anlamadım. soruyorum size bir çarşaf nasıl kullanılır da her gün her yerinden iplik çıkar?sağlam bir çarşafla uğraşasanız bile o iplikleri çıkaramazsınız.ya da boydan boya çarşafın renginden daha açık bir tonda kalın bir çizgiyi hangi kullanıcı oluşturabilir? bunu söyleyenlerin zekasından kuşku duyuyorum.ayrıca istikbal kendini ortalarda marka diye satmaya kalkmasın. reklam yapmakla bu işler yürümez. tüketiciyi 35 liralık bir ürün için bu kadar mağdur ederseniz ilerde 10 bin liralık alışverişten olursunuz. gerçi sizde bunu anlayabilecek ne vizyon ne de kalite var. şimdiden bir kaç kişinin mobilya almasını engelledim. bize bir şey olmaz diyorsanız çok yanılırsınız. zaten konuştuğum herkes sizin ne kadar kalitesiz bir şirket olduğunuzu biliyor. herkes istikbalin eski kalitesi olmadığını söylüyor. yazık size küçük beyinliler 35 lirayla zengin olursunuz.

 • İstikbal Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön