10 Ekim 2013

İstikbal 6 Aydır Sorunu Çözemedi!

Samsun çizgi mobilyadan almış bulunduğum Elanör model yatak odası takımının gardrop üst tabla ve yan çıtası kurulum aşamasında yapılan hata nedeniyle hasar gördü ve zaman içinde mobilya kullanılamaz hale geldi. Bu sorun için birbirinden habersiz servis ve bayi arasında gidip gelmekteyim.

Parçaların değişeceği söylendi ama halen haber yok. Bayi servisi, servis bayiyi suçluyor. En son bayiden İstikbal fabrikasının kurban bayramı nedeniyle tatilde olduğunu, bayramdan sonra eksik parçanın geleceğini söylediler. Acaba sipariş mi eksik gönderilmiş: Bu sorunun nasıl ve ne zaman çabucak çözüleceğini merak ediyorum, eşyalarım dışarıda bekliyor servis gelecek diye. Lütfen artık biri ilgilensin. İstikbal'den şikayetçiyim.

Refika 241 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi10 Ekim 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize 09.10.2013 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön