23 Ağustos 2013

İstikbal 45 Günden Sonra Ayıplı Ürün Gönderdiler!

11. 07. 2013'te siparişini vermiş olduğum Eva köşe takımı nihayet 22. 08. 2013'te geldi. Ancak eve geldiğimde gördüm ki ürün kumaş hatalarıyla dolu. Müşteri hizmetlerinizi aradığımda laubalice cevaplar alıyorum.

Gerçekten İstikbal'i tercih ettiğim için çok pişman oldum. 45 gün bekledikten sonra hatalı ürünle karşılaşmak ardından da meramını anlatmak için müşteri hizmetlerini arayıp laubali cevaplar almak, her müşterinin karşılaşmak istediği bir durum olsa gerek.

Firma ürettiği ürünleri müşteriye teslim etmeden önce şöyle bir kontrol etmiyor sanırım, ürünü görseler bunu mu ürettik derler. Kumaşın her yeri zedeli, bereli. Bundan sonra ne İstikbal'i tercih ederim ne de ettiririm.

Aygun 121 Okunma

Cevaplar

  • Aygun05 Kasım 2013

    İstikbal yetkili servisinden gelen teknik görevliniz ürünün arızalı yerlerinin değiştirileceğini söylemiş ancak 2,5 aydır herhangi bir gelişme olamıştır. bunun üzeine 1 hafta önce Samsun servisinizi aradığımda şikayetimin kapatıldığı tarafıma söylenmiştir. Şaka gibi gerçekten. Şikayet tekrar oluşturuldu ve teknik görevlinin tekrar geleceği bana söylense de 1 haftadır ondan da ses çıkmadı. BİR DAHA ASLA İSTİKBALDEN ALIŞVERİŞ YAPMAM. Çünkü aynı zamanlarda Ankara Sitelerden markasız bir ürün alan arkadaşımın sorun çıkan mobilyaları 15 gün içinde YENİLENDİ. Keşke bende markasız bir ürün alsaymışım. 4 aydır ayıplı ürünün değişimi için uğraşılmaz ki

  • İstikbal Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize 23.08.2013 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön