29 Ağustos 2015

İstikbal 2,5 Aydır Teslim Edilmedi!

İstikbal Mobilya Bursa Anadolu Dörtler firmasından 2,5 ay önce 12 bin TL mobilya alışverişi yaptım. Satın almış olduğum ürünlerin teslimi 1 ay içerisinde yapılacak denmesine rağmen aradan 2,5 ay geçti ve ben satın almış olduğum ve ödemesinin tamamını yapmış olduğum ürünlerin tamamını teslim alamadım. Her gün aramamla ancak parça parça birkaç ürün gönderdiler.

Müşteri hizmetlerini de Kayseri Fabrika Pazarlama Müdürü Y**** beyi de aramama rağmen bir sonuç elde edemedim. Hep oyalama hep asılsız sözler, hep yanlış, hep eksik. Kimse ne olduğunu bilmiyor. Biri üretim haftası olmadığı için üretmedik diyor. Diğeri yolda gelirken ürün zarar gördü tekrar üretiyoruz diyor. Ben anlamadım durumu. Yasal yollara başvuracağım.

Can 321 Okunma

Cevaplar

  • Can04 Eylül 2015

    Bilgi falan verilmedi ve herhangi bir gelişme yok. Ürünler hala elimde değil. Lanet olsun İstikbal Mobilya'ya ve onun satış şirketi olan Bursa Anadolu Dörtler Firması'na.

  • İstikbal Temsilcisi04 Eylül 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimize 01.09.2015 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • İstikbal Temsilcisi29 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön