İstikbal 2.5 Ay Önce Almış Olduğum Gümüşlüğüm Gelmedi.

Hüseyin G. |

Ağustos ayında almış olduğum Salon takımının yanında bir de gümüşlük aldım. 45gün içerisinde ürünün elime geçeceğini söyledikleri halde ürün hale gelmedi. Bayi ile konuştuğumda geldiği zaman yollayabileceklerini söylediler. Tüketici Hakları'na başvuracağımı belirttiğimde 'ürün gelmedi fabrikadan ne yapabilirim? Tüketici haklarına giderseniz ben de ücretini vermedi diye savunurum'diyerek böyle bir tavırla karşılaştım. Böyle bir marka olan mobilya firmasından böyle durumla karşılaşmak üzücü. Yılmaz Mobilya'yı bayi ne kadar büyük olursa olsun ilgilenme sadece satışa kadar... Teşekkürler İstikbal!

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  19:29

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Hüseyin G.
  27 Ekim
  13:52

  Hala daha iletişime geçilmemesi düşündürücü...

 • 24 Ekim
  12:47

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri