11 Mayıs 2013

İstikbal 10 Ayda Dağılan Pahalı Koltuk Takımı!

2012'nin temmuz ayında evlendim ve koltuk takımımı çok güvendiğim bir marka olan İstikbal'den aldım. 2013 ün nisan ayında koltuk takımının makas mekanizması arızalandı. Eşimde bende çalışıyoruz, günde 1-2 saat oturduk ve belki 10 defa çekyat şekline getirmedik koltuğu ama mekanizma arızalandı.

Servise, aldığımız mağazaya, müşteri hizmetlerine ne kadar anlattıysam da hatanın bizde olduğunu ve "Makas mekanizmasını garantiye girmediğini" söylediler. Peki bu koltuk takımının neresi garantiye giriyor daha bir sene dolmamış üstünde çocuk zıplamamış bu aleti biz nasıl bozduk, zevk için canımız sıkıldıkça bozulsun diye özellikle açıp kapattık mı? En kısa sürede sorunumun giderilmesini istiyorum.

Haluk 257 Okunma

Cevaplar

  • Haluk16 Mayıs 2013

    aynı şeyi yazıp gönderiyorsunuz,ben zaten bunları telefonda dinledim,beni aradınız evet,sonuç ? KOCA BİR HİÇ şikayet üzerine arandım doğru ADIMI ADRESİMİ ALDILAR,bende sandım makas tertibatı için ödediğim ücreti geri gönderecekler,BÜYÜK BİR HAYAL KIRIKLIĞI BURADAN HERKESE SÖYLÜYORUM,MARANGOZDAN ALSAYDIM KOLTUKLARIMI İÇİM ÇOK DAHA RAHAT EDERDİ en azından muhatap vardı karşımda,hertürlü şeye garanti veriyorlar,makas stopper yaya süngere herşeye garanti veriyorlar AMA İSTİKBAL ASLA BÖYLE BİRŞEYE YANAŞMIYOR BEN YANDIM SİZDE YANMAYIN

  • Haluk14 Mayıs 2013

    iletişime geçildi fakat mağduriyetim giderilmedi, garantiye hiç birşey girmiyor,sözde iki yıl garanti ama nerede....

  • İstikbal Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz Bilal Bey ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön