26 Mart 2013

İstikbal 1 Hafta Önce Ödemesini Yaptığım Ürün Hala Teslim Edilmedi!

Öztürkler mobilya istikbal Antalya merkezdeki bayisinden geçen hafta bir 160*200 yatak aldım ve stoklarda olduğu söylendi. Yatağı aldığım günden sonra bana telefonla dönüş yapıldı ve stoktaki son yatağın başka bir bayi tarafından alındığı söylendi ve teslimatın ne zaman gerçekleşeceği belli değil dediler.

Bu hafta bir arkadaşım askerden izne ayrılmış ve ziyaretime gelecek ancak yalnız kaldığımdan ve yeni yatak aldığımdan eskileri de elimden çıkarttığımdan şu anda zora düştüm ve bayiyi bugün tekrar aradım. Durumumu anlattım ve bana bırakın yatağımın teslim edilme tarihini söylemesini bir de ne olacak varsa bir battaniye serin yere yatsın dedi. Çözüm sunulmazsa tüketici haklarına başvuracağım.

Ercan 74 Okunma

Cevaplar

  • Ercan 31 Mart 2013

    30 Mart 2013 21:30'da geçici yatağım teslim edildi.

  • Ercan 30 Mart 2013

    Evet gerekli bilgi aktarımı yapıldı. 30 Mart 2013 tarihinde (yani bugün) aldığım yatağın yerine geçici olarak bir yatak teslimatı yapılacaktı. Ancak saat 18:30 oldu halen bir ses seda yok. Sözde bilgi aktarımı yapıldı.

  • İstikbal Temsilcisi30 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön