İstebuayakkabi İade Sıkıntısı!

Figen Figen09 Kasım 2018 11:24

İstebuayakkabi'dan alışveriş yapılmazmış çok iyi anladım. İade konusunda acayip sıkıntılılar. Kargo parasını hem alırken hem iade ederken sana yıkıyorlar. İadeyi sadece ürün kusurlu ise diye internet sitelerine yazmışlar onun dışında iade kabul etmiyorlarmış. Aldığım ürünün numarası küçük geldi büyük numara ilke değiştirmek istedim stokları olmadığı için başka bir ürün ilke değiştirelim dediler. Ben belki başka hiçbir ürününüzü beğenmedin ya da beğendiğim başka ürününüze param yetmiyor. Neden iade diye bir kavram oluşturmuyorsunuz ki.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Figen 28 Kasım 2018 11:30

Hem site hem çalışanları yalan dolan dolu. Hiç alışveriş yapmaya yeltenmeyin bile derim. Her gün şikayetimle ilgili yeni bir yalan söylemeyi becerebiliyorlar. Çözüm aramaya ise hiç yeltenmiyorlar. Çalışanları o kadar saygısız ki hiç çağrı merkezi mantığında değiller. Kısacası rezalet ötesi bir site

profile-icon Figen 27 Kasım 2018 11:55

Para iadesi yapacağım deyip 2 haftadır oyalama politikası yapıyorlar. Yatırsığınıza dair dekont gönderin diyorum ne dekont gönderiyorlar ne para iadesi yapıyorlar. Vallahi herkes yolunu bulmuş nereye kadar patlayacaklarını merak ediyorum. İnsanları yıldırıp pes ettireceklerini düşünüyorlar herhalde ama asla pes etmeyeceğim.

profile-icon Figen 23 Kasım 2018 14:37

Hakaretin biri bin para olan İşte bu ayakkabıdan kesinlikle alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyorum. Müşteri hizmetleri değil bildiğiniz hakaret hizmetleri. Hem iade sürecinle ilgili hem de şahsıma yapılan hakaretler için dava açacağım bir site. Pişmanlık yaşamak istemiyorsanız uzak durun derim

profile-icon Figen 22 Kasım 2018 19:36

İşte bu ayakkabıdan ayakkabı aldım. Almaz olaydım. İadeyi konusunda sıkıntı yaratıyorlar. Kendilerince bir sistem belirlemişler onlara göre ürün hatalı ya da kusurlu ise iade alıyorlarmış. Senin kusur olarak gördüğün şeyler onlar için kusur olmayabiliyormuş. Arkadaş ortada kusurlu bir ürün varsa sana ya da bana göre değişmez kusur olup olmadığı. Bu söylemiş olduğum kusurda gözle görülür bir kusur. Israrla değişim yapmaya zorluyorlar seni. Müşteri hizmetleri desen tam bir felaket. Hakaret dolu sözler sarf ediyorlar.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler