13 Temmuz
#12259023

İstebuayakkabi'dan  24 Gündür Gelmeyen Ürün

İstebuayakkabi firmasından 22.06.19 tarihinde aldığım sandalet tarih 12.07.19 olmasına rağmen hala elime ulaşmadığı gibi kargoya bile verilmemiş. Yani 22 gündür beklediğim ürün için 5 gün daha bekleyip yaklaşık 1 ay beklemem gerekiyor. Instagram hesaplarında da kargoya kesin verilecek dedikleri tarihte hala statüsü 'tedarik ediliyor' kısmında.


Ürün ellerinde olmamasına rağmen satıp parayı alıp 1 ay geçmesine rağmen ürün gönderilmiyor. Sitelerinde 3-10 gün içerisinde teslimat yapılır yazıyor. Bu 1 ay içerisinde o ücreti hesaplarında kullanıyorlar ama. Yıl olmuş 2019 hala bir kargo 1 aya kargo gönderemiyorsa kapatıp gitsin.

Didem Didem 1.004 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Didem21 Temmuz

    Merhaba, Bu şikayetimi yazalı tam 1 hafta olmuş ve hala ürün elimde değil. En son sizden ürün falan istemiyorum iptal edin paramı geri verin zaten beni yeterince mağdur ettiniz dedim onu da artık kargoya ürünü vermeyi de becemediler. yanıltıcılıktan başka bir şey değil. Olmayan ürünü satıp 1 ay boyunca kargoya dahi veremiyorlar. An itibariyle 1 ay oldu. Ben size güvenip gelinlik ayakkabımı bile alabilirdim. Size güvenilmeyeceğini gösterdiniz.

Ziyaretçi Yorumları