22 Nisan 2016
#5354536

İstebuayakkabi Ürün Teslimatı Yapılmadı!

11 Nisan'da bir adet ayakkabı siparişinde bulunmuştum, tedarik süreci 2-7 iş günü olarak belitliyor fakat 7 iş günü dolduğu halde hala ürünümün kargo çıkışı yapılmadı. 2 kez müşteri hizmetlerini arayıp aciliyet belirttiğim halde hala dönüş ya da kargo çıkışı yok. Ürünün üretimden beklediklerini belirtmekteler. İlk ve son kez alışverişim olacaktır bu firmadan. Çevremdeki insanlara da önermeyeceğim. Gerçekten hizmet anlayışları ve müşteri memnuniyet açısından çok çok kötü bir firma.

Gizem Gizem 1.150 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gizem'in Teşekkür Mesajı01 Mayıs 2016

    Yaşanan maduriyetten dolayı firma ürünü başka bir mağazalarından çekip 2 gün içerisinde elime ulaşmasını sağladı sonrasında ise beni tekrar arayıp özür dileyip belli bir % diliminde indirim çekinden yararlanmamı sağladılar. Ürünü gerçekten beğenerek aldım ve kalitesinden de memnun kaldım umarıö tekrar bu tar bir mağduriyet yaşanmadan alışveriş yapabiliriz firmaya ilgi alakasından dolayı teşekkür ediyorum

  • İstebuayakkabi Temsilcisi29 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, tarafınıza bilgi aktardık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 500 0 333 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İşte Bu Ayakkabı A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları