20 Haziran
#12139017

İstebuayakkabi Ürün İadesi Problemi!

Ramazan bayramından önce 3 adet ayakkabı iadesi gönderdim firmaya. Yalnız üçüde istediğim ayakkabılar değildi. Üstelik 300 küsur TL ödeme yaptım. Yanlış kargo göndermişler. Bayram geçince bir numara aradı iadenizi sağlayacağız diye bilgi verdi. Neredeyse 20 gün geçti hala iadem sağlanmadı. Instagram hesaplarından yazdığımda ise iademiz yoktur diyorlar. Ne paramı iade ediyorlar ne de ayakkabılarımın teminini sağlıyorlar.

Azra Azra 695 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Azra14 Temmuz

    Ramazan bayramı Öncesi bu firmadan Üç tane ayakkabı siparişi vermiştim yalnız üçüde yanlış geldi ürünleri iade için geri gönderdim kurban bayramının gelmesine rağmen hala iadem gerçekleşmedi az önce bir iade yapmışlar ama sadece bir ayakkabı ücreti var diğer iki ayakkabının ücreti hala yok! Artık resmen dalga geçiyorlar başka bir şey değil bu. resmi tatil bir geçsin Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım artık. Bugün yarın derken 2 ay bitti

  • Azra10 Temmuz

    Kurban bayramı gelmek üzere aradan 2 ay geçti neredeyse be ayakkabılarım var ortada ne de 300 küsur TL param. Faturaların fotokopisi var elimde onlarla beraber Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım artık. Bir müşteri bu denli mağdur edilmez, edilemez. Gerçekten diyecek hiçbir şey bulamıyorum artık!

  • Azra03 Temmuz

    Herhangi bir gelişme olmadı. Dönüş bile sağlamadılar

Ziyaretçi Yorumları