İstebuayakkabi ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Seda'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

İstebuayakkabi Saygısız Şirket!

1.193görüntüleme
Seda
Seda 15 Ocak 2019 22:39

10 gününü olmasına rağmen kimseye ulaşamadım en sonunda sürekli sosyal medyadan tüm mesajlarıma rağmen en sonunda kendini bilmez S***M*** diye biri arayıp sahibi olduğunu iddia edip saygısızca konuştu benimle ve üstelik ben onay vermeme rağmen siparişimi iptal etti. Neden gecikti diye sorduğumda olabilir ne var bunda diye sayısızca konuştu benimle ben bu durumu asla kabul etmiyorum o kadından ve siparişimi iptal eden G*** beyden şikayetçiyim. Acil bana en yetkili kişi dönüş yapmasını istiyorum ben müşteriyim ve haklıyım daha önce de sipariş verdim elimizde kalmadı deyip iptal ettiler bunu da ısrarla göndermediler ne var ki gecikti deyip durdular ama ben itiraz edince saygısız üslüpsuz oldum bu kadar terbiyesizlik olmaz ayrıca akıllı hanımefendi (aslında değil) telefonu kapatmayı unuttu ve benimle ilgili tüm konuşmaları duydum benim konuşmalarımı beğenmeyen akıllı benim için saygısız şekilde diğer arkadaşları konuştu ve bunları hepsini duydum WhatsApp ®'tan yazdım ancak cevap vermediler. Acil bana geri dönüş yapın dava açacağım size.

Seda
Seda24 Ocak 2019 15:56

Şikayetimi dile getiremem rağmen müşteri temsilcisinin terbiyesizliğini ört bas etmeye çalışan bir firma o kadar mail atmama rağmen s*** diye biri beni arayıp yazışmaları okudum çok kötü konuşmuşsunuz sizinle çalışmayacağız dedi peki beni arayan kişinin ses kaydını dinlediniz mi diye sorduğumda hayır dinlemedim dedi bu kadar işlerini önemsemeyen bir firma ya da her ne yapıyorsalar dinleyin beni arayın dedim 2 hafta oldu hala arayacaklar beni aradıkları numarayı arıyorum cevap bile alamıyorum 2015 yılından beri alışveriş yaptığım bir markaydı. Çok memnundum ürünlerinden ancak müşteri temsilcileri saygısız insanlar ile dolu  umarım en kısa sürede dönüş sağlarlar her şeylerini araştırdım.

Seda
Seda24 Ocak 2019 15:57

Şikayetimi dile getiremem rağmen  kendilerini doğru dürüst satış yaptıklarına inandıran bir firma müşteri temsilcisinin terbiyesizliğini ört bas etmeye çalışan bir firma o kadar mail atmama rağmen s*** diye biri beni arayıp yazışmaları okudum çok kötü konuşmuşsunuz sizinle çalışmayacağız dedi peki beni arayan kişinin ses kaydını dinlediniz mi diye sorduğumda hayır dinlemedim dedi bu kadar işlerini önemsemeyen bir firma ya da her ne yapıyorsalar dinleyin beni arayın dedim 2 hafta oldu hala arayacaklar beni aradıkları numarayı arıyorum cevap bile alamıyorum  bu ülkede 2015 yılından beri alışveriş yaptığım bir markaydı. Çok memnundum ürünlerinden ancak müşteri temsilcileri saygısız insanlar ile dolu bu kadar kendini bilmez nasıl toplanmış o firmada şaşırtıcı umarım en kısa sürede dönüş sağlarlar her şeylerini araştırdım.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler