sta-1-hoverYetersiz Çözüm

İstebuayakkabi İle Para İadesi

Arzu Arzu17 Eylül 2019 16:19

Bu sayfadan bot almak gibi bir hatada bulundum. Cuma günü ürün elime ulaştı leş gibi tutkal kokuyor, üstelik beyaz bot siyah iple eğri büğrü dikilmiş. Cumadan beri kimseye ulaşamıyorum. Telefonları kapalı DM ve WhatsApp'a cevap verilmiyor. Yarın savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Yüzlerce mağdur insan var umurlarında değil. İadeyi geçtim değişim bizde yok diye yanıt veriyorlar. Bu firma ile ilgili önce bilişim suçlarına ve savcılığa başvuracağım ve il Hakem Heyeti'ne başvurarak icra yolu ile.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Arzu 28 Eylül 2019 12:09

En son cuma günü yapılacak denilen para iadesi yapılmadı, telefonları açmıyorlar ve hiçbir şekilde yanıt vermiyorlar. Çok güvensiz ve asla bir şey alınmaması gereken bir yer. Hiç kimse haklarında yasal işlem başlatmadığı için bu kadar rahatlar. Haklarında pazartesi günü suç duyurusunda bulunacağım.

profile-icon Arzu 23 Eylül 2019 17:30

İade ürünü geçen hafta salı günü göndermeme rağmen para iadem hala yapılmadı, önce salı günü teslim alınan kargo için 3 gün bize ulaşmadı denildi, cuma günü ise pazartesi iadeniz yapılacak denildi bugün ise cuma günü yapılacak deniliyor. Firma yetkilisi cumaya kadar iadenin yapılacağını ve sorun olmadığını söylüyor, görüşmede firma yetkilisinede belirttiğim gibi iade edilen bir ürünün para iadesini yapmamak ve insanları sizin sayfanızdan ürün aldıklarına pişman etmek bir suç sorundur... Ayrıca Tüketici Hakları'na göre iade süreci 7 gündür. Cuma gününe kadar para İdaesi yapılmadığı takdirde haklarındaki tüm yasal şikayet sürecini başlatacağım.

profile-icon Arzu 16 Eylül 2019 18:15

Gönderilen bot bu. rezillik diz boyu biz. Para ödüyoruz. Sizi o sayfayı kapattirincaya kadar tüm yasal haklarını kullancagim ya da bu kötü botu alıp doğru düzgün ürün göndereceksiniz isteyenlere de para iadesini yapicaksiniz

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler