17 Eylül
#12615384

İstebuayakkabi İle Para İadesi

Bu sayfadan bot almak gibi bir hatada bulundum. Cuma günü ürün elime ulaştı leş gibi tutkal kokuyor, üstelik beyaz bot siyah iple eğri büğrü dikilmiş. Cumadan beri kimseye ulaşamıyorum. Telefonları kapalı DM ve WhatsApp'a cevap verilmiyor. Yarın savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Yüzlerce mağdur insan var umurlarında değil. İadeyi geçtim değişim bizde yok diye yanıt veriyorlar. Bu firma ile ilgili önce bilişim suçlarına ve savcılığa başvuracağım ve il Hakem Heyeti'ne başvurarak icra yolu ile.

Arzu Arzu 1.833 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arzu28 Eylül

    En son cuma günü yapılacak denilen para iadesi yapılmadı, telefonları açmıyorlar ve hiçbir şekilde yanıt vermiyorlar. Çok güvensiz ve asla bir şey alınmaması gereken bir yer. Hiç kimse haklarında yasal işlem başlatmadığı için bu kadar rahatlar. Haklarında pazartesi günü suç duyurusunda bulunacağım.

  • Arzu23 Eylül

    İade ürünü geçen hafta salı günü göndermeme rağmen para iadem hala yapılmadı, önce salı günü teslim alınan kargo için 3 gün bize ulaşmadı denildi, cuma günü ise pazartesi iadeniz yapılacak denildi bugün ise cuma günü yapılacak deniliyor. Firma yetkilisi cumaya kadar iadenin yapılacağını ve sorun olmadığını söylüyor, görüşmede firma yetkilisinede belirttiğim gibi iade edilen bir ürünün para iadesini yapmamak ve insanları sizin sayfanızdan ürün aldıklarına pişman etmek bir suç sorundur... Ayrıca Tüketici Hakları'na göre iade süreci 7 gündür. Cuma gününe kadar para İdaesi yapılmadığı takdirde haklarındaki tüm yasal şikayet sürecini başlatacağım.

  • Arzu16 Eylül

    Gönderilen bot bu. rezillik diz boyu biz. Para ödüyoruz. Sizi o sayfayı kapattirincaya kadar tüm yasal haklarını kullancagim ya da bu kötü botu alıp doğru düzgün ürün göndereceksiniz isteyenlere de para iadesini yapicaksiniz

Ziyaretçi Yorumları