27 Eylül 2013

İstanbulmayo.com Paramı İade Etmiyor!

İstanbulmayo.com'dan 2 adet mayo aldım. Kampanyaları vardı 50 TL üzerinde kargo almadıklarına dair. Mayolar teslim edildi. Ürünler geldi beğenmedim. Hiç denemeden ürünleri kendim kargo ücreti ödeyerek gönderdim. Sonuç olarak mal ve hizmet almadım. Ücret iademi istedim.


Kendilerine de bilgisini ilettim. 3 iş günü süreleri vardı. Teslim aldığım günün ertesi günü gönderdim. Onlara da ulaştı. Sonra hiçbir hizmet almadığım kargosunu kendim ödediğim alışverişten bana ücretsiz gönderdikleri kargoyu kesip iade edeceklerini söylediler. Bende tüketici heyetine göndermeye karar verdim durumu. Kendilerine de ilettim. Mahkemeye veriyorum.

Aylin 376 Okunma

Cevaplar

  • İstanbulmayo.com Temsilcisi06 Kasım 2013

    iade işlemlerinde kanunen ürünün satış belgeside iade edilmek zorunda olduğu aylin doğan hanıma ısrarla belirtmemize rağmen kendisi göndermemekte ısrarcıdır, ürünün satış fişi firmamıza gönderilir gönderilmez iadesinin derhal yapılacağı müteaddit defalar telefonda kendisine bildirilmesine rağmen göndermemektedir, iade işilemide bu yüzden askıda beklemektedir. satış fişi iadelerde kanuni zorunluluktur. istanbul mayo

  • Aylin30 Eylül 2013

    paramı ödemiyorlar tüketici heyetine başvurdum. aramıyorlar bile

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön