İstanbulmayo.com Paramı İade Etmiyor!

Aylin D. |

İstanbulmayo.com'dan 2 adet mayo aldım. Kampanyaları vardı 50 TL üzerinde kargo almadıklarına dair. Mayolar teslim edildi. Ürünler geldi beğenmedim. Hiç denemeden ürünleri kendim kargo ücreti ödeyerek gönderdim. Sonuç olarak mal ve hizmet almadım. Ücret iademi istedim.

Kendilerine de bilgisini ilettim. 3 iş günü süreleri vardı. Teslim aldığım günün ertesi günü gönderdim. Onlara da ulaştı. Sonra hiçbir hizmet almadığım kargosunu kendim ödediğim alışverişten bana ücretsiz gönderdikleri kargoyu kesip iade edeceklerini söylediler. Bende tüketici heyetine göndermeye karar verdim durumu. Kendilerine de ilettim. Mahkemeye veriyorum.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  14:06

  iade işlemlerinde kanunen ürünün satış belgeside iade edilmek zorunda olduğu aylin doğan hanıma ısrarla belirtmemize rağmen kendisi göndermemekte ısrarcıdır, ürünün satış fişi firmamıza gönderilir gönderilmez iadesinin derhal yapılacağı müteaddit defalar telefonda kendisine bildirilmesine rağmen göndermemektedir, iade işilemide bu yüzden askıda beklemektedir. satış fişi iadelerde kanuni zorunluluktur.

  istanbul mayo

 • Aylin D.
  30 Eylül
  20:25

  paramı ödemiyorlar tüketici heyetine başvurdum. aramıyorlar bile