09 Eylül 2013

İstanbulbilisim.com.tr'den Aldığım Telefonun İmei Sorunu Var!

07.09.2013 Tarihinde yani dün Xperia Z marka ve modelli telefon aldım. Bugün aklıma geldi ve imeiyi sorgulatmak istedim ve imeinin kayıtsız olduğunu gördüm. Sonra internette İstanbulbilisim.com.tr kayıtsız imei sorunu diye yazdı. Biraz araştırma yaptım ve bu konudaki İstanbulbilisim.com.tr yetersizliğini gördüm. Aklıma Hepsiburada.com sitesinden aldığım bir telefon geldi geçen sene kullandığım o telefonun imeisi faturada yazıyordu. Bununda yazabileceği geldi ve baktım ki faturada başka bir imei yazıyor. Faturadaki imeiyi sorgulattım ve faturada yazan imei kayıtlı. Yani bana kesilen faturada farklı imei yazıyor cihazda farklı imei kullanılıyor. Bu konuda bir bilgi istiyorum.

Turgay 678 Okunma

Cevaplar

  • Turgay 10 Eylül 2013

    Şikayetim çözüme ulaşmadı!

  • Turgay 09 Eylül 2013

    Kutu açılmadan üzerindeki imei ile BTK ya bildiriliyorsa demekki üretimde bir hata var.Ben paramı geri istiyorum eğer para iadesi almaz isem gerekli yerlere firmanızı avukatım Ömer bey ile birlikte şikayet edeceğim.Ürünü sizden aldığım tüm kayıtlarda mevcuttur.Ödeme kredi kartı ile yapıldı saten.

  • istanbulbilisim.com.tr Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Kapalı kutu stoklarımızda olan ürünler;kutu açılmadan kutu üzerindeki imei numarasıyla BTK ya bildirilir ve kayıt edilir.Kutu üzerindeki imei numarası ile fatura üzerindeki imei numarası aynıdır. Ayrıntılı bilgi için Muharrem Bey ile iletişime geçebilirsiniz. e-mail:[email protected] Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön