İstanbulbilisim.com.tr Yanlış Gönderilen Klima Boruları.

Dilek Zeren Ö. |

istanbulbilisim.com.tr'den güvenilir bir firma olduğunu düşünerek 24000'lik Samsung klima aldık. Klima ertesi gün 4 kutu halinde elimize ulaştı. Ulaşır ulaşmaz yetkili servisi aradık. Servis, gönderilen klima borularının hatalı ve daha küçük klimalar için olduğunu söyledi. İstanbulbilisim.com.tr ile irtibata geçtiğimizde boruları yolladığımız takdirde doğrusunu göndereceklerini belirttiler.

O gün içinde hemen boruları kargoya verdik. Üzerinden bir hafta geçmesine rağmen ve Bursa'dan İstanbul'a bir günde giden kargo niyeyse hala elimize ulaşmadı. Şirketle 13 kez görüştüm. Telefonda beklediğim süre toplamda 87 dakika. Konuştuğum süre 5 dk. çalışanların sorunu çözme kabiliyeti malesef yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek Zeren Ö.
  24 Ağustos
  21:08

  Bu kadar şikayete, telefonlara rağmen ve ısrarla 24000 lik klima borusu diye belirtmeme karşın borular ikinci kez yanlış geldi. Üstelik suçu tedarikçilerin üzerlerine atarak firma savunmaya geçti. Doğru bilgi verilmezse tedarikçiler nereden bilsinler neyi göndereceklerini. Kısacası kendi yaptıkları hataları başkalarına yükleyerek işin içinden sıyrılmaya çalışıyorlar. Servis ikinci kez eve kadar gelip hiç birşey yapamadan geri döndü. Bu kadar da ciddiyetsiz bir firma olamaz.
  Bakalım yeni borular ne zaman elimize ulaşacak. 3 haftanın içine girdik. Sıcak yaz günlerinde serinlik hevesimiz kursağımızda kaldı. Ayrıca yazın bitmesine de ne kaldı.
  Günün özeti: İsteyen herkes, tedarikçilerden ürün alıp başkasına satabilir, biz firmayız diyebilir. Firmanın iyiliği ise sorun çözmedeki başarısına bağlıdır. Maalesef istanbulbilisim.com bu açıdan benim gözümde tamamen bitmiştir.

 • Dilek Zeren Ö.
  20 Ağustos
  15:54

  Sorunum hala çözülmedi.

 • Dilek Zeren Ö.
  20 Ağustos
  15:14

  Şirket tarafından aranmadım ve yine kendi aramamda öğrendiğim, bana klima borularının ellerinde olmadığını ve gelir gelmez bizimle irtibata geçecekleri söylendi. Bakalım daha farklı neler neler duyacağız. Sonuç olarak hala sorunumuz çözülmedi.

 • Dilek Zeren Ö.
  19 Ağustos
  10:21

  Şirketiniz tarafından sorunun çözümü için hala aranmadım.

 • Dilek Zeren Ö.
  18 Ağustos
  19:52

  Bu cevabı zaten tüm telefon görüşmelerim de duymuştum. Bu nedenle verilen cevabi kabul etmiyorum.Ürunun tarafima gonderildigine dair bana bildirim yapmadiginiz takdirde sirketiniz ile ilgili yasal süreci başlatacağım.Bilgilerinize.

 • 18 Ağustos
  17:32

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr