03 Nisan 2014

İstanbulbilisim.com.tr Ürünüm Ulaşmadı

Siparişim, halen kargoya verildiği bilgisi sistemde görünmediği gibi muş. hız.den E** Hn. ile yapmış olduğum tel. görüşmesini de özellikle dinlemenizi rica ediyorum. Bu nasıl bir müşteri hizmetleridir anlayamadım. Ne sözleşmeye uyum sağlandığı var ne de verilen taahhütlere uyulduğu! Ürünün ikinci gün (bugün) kargoya verilmesi gereken siparişim neden halen kargoya verilmedi? Ürün müd. yarın verileceğini (04.04.2014) iletiyormuş.

Firma yetkilisine durumun ehemmiyetini, seyahate gideceğimi, mevcut saç kurutma makinemin bozulduğunu ve mağduriyetim nedeniyle en kısa zamanda ulaşımı ilgili siteden söz konusu olduğundan satın aldığımı iletmiştim. Hatta siparişimi de bu nedenlerden ötürü iptal ettim, paramı istiyorum.

Esra 664 Okunma

Cevaplar

 • Esra'nın Teşekkür Mesajı04 Nisan 2014

  İadem gerçekleşti. Teşekkürler.

 • istanbulbilisim.com Temsilcisi04 Nisan 2014

  Sayın müşterimiz; Dün de belirttiğimiz üzere iadeniz bugün yapılacaktır. Öğleden sonra hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Saygılar sunarız.

 • istanbulbilisim.com Temsilcisi03 Nisan 2014

  Sayın Müşterimiz; Talebiniz üzere siparişiniz silinmiş iade formunuz muhasebe departmanımıza iletilmiştir. Yarın iadeniz yapılacaktır. Saygılar sunarız.

 • Esra 03 Nisan 2014

  İptal edelim lütfen, yarın kargoya verilmesi işimi çözmüyor. Yarın elimde olması gerekiyordu, cumartesi sabahtan seyahat edeceğimden İstanbul'da olmayacağım. Hafta sonu beraberimde götürmek üzere satın aldığım bir üründü.

 • istanbulbilisim.com Temsilcisi03 Nisan 2014

  Sayın Müşterimiz; Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup siparişiniz talebiniz üzere önce iptal edilmiş daha sonra tekrar aktifleştirilmiştir. Siparişiniz yarın sürat kargoya verilecektir. Saygılar sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön