23 Şubat 2013

İstanbulbilisim.com.tr Teslimatı Başkasına Yaptı!

Ürün önce başkasına teslim edildi, sonra bana ambalajı açılmış ürün geldi. 12.02.2013 tarihinde sipariş verdim. ürün 3 gün sonra stoklarda dediler fakat 1 hafta sonra stoğa geldi. İkincisi ürünü kargo takip kısmından baktığımda teslim edildi ibaresi yazıyordu fakat bana ulaşan herhangi bir ürün yoktu.

Üçüncüsü ertesi gün bana gelen ürün ambalajı açık, faturasız ve garantisiz bir üründü. Dördüncüsü bu durumu müşteri hizmetlerine arayıp bildirdiğimde "teslim almasaydınız" şeklinde gayet rahat ve sorumsuz bir cevap verildi.

Sabri 659 Okunma

Cevaplar

  • Sabri25 Şubat 2013

    Bana ambalajı açılmış, faturası ve garanti belgesi olmayan ürün getirdiklerine dair tutanak tutturdum ve ürünü firmanıza geri gönderdim. Ürünün iade alınmasını ve paramın iade edilmesini istedim. Ama sizdeki bu pişkin ve sorumsuz tavırları hala anlamak mümkün değil. Ben müşteriyim, siz satıcısınız. Müşteriyi değil, ürünü satacaksınız! "3 gün sonra stoklarda" yazan ürünü 3 gün sonra tekrar "3 gün sonra stoklarda" yazmınızı ve ürünün 1 hafta sonra stoğa girmesine ne diyeceksiniz. Telefondaki müşteri temsilcilerinin sanki firmanızın hiç sorumluluğu yokmuş gibi davranmasına ne diyeceksiniz? Şunu anlamalısınız ki; olayda İstanbul Bilişim ve Yurtiçi Kargo suçludur. Bir tek mağdur vardır: O da müşteridir.

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi23 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo şirketinden yaptığımız sorgulatmada teslimat adresinde bir karışıklık olduğunu ama sonrasında doğru yönledirmeyi yapıp adresinize ürün tesliminin yapıldığını bildirdiler, sizin ürünü teslim alırken kargo görevlisiyle birlikte kargoyu kontrol edip fatura vs. bir eksik var ise teslim almamanız, tutanak tutturmanız gerekirdi Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön