16 Mayıs 2013

İstanbulbilisim.com.tr Telefonum Kusurlu!

1. 5 Ay önce İstanbulbilisimden aldığım galaxy s3'un metal çerçevesi içeriden karartı şeklinde paslandı. Garanti için İstanbulbilişime gönderdiğimde kullanım hatası denildi garantisi yok dendi. Telefonun resmine bakın siz karar verin 1. 5 ayda bu telefon nasıl bu hale gelir. Acaba orjinal galaxy s3 1. 5 ay suda kalsa bu hale gelir mi ki telefon hiç bir şekilde suyla temas etmedi zaten diğer bütün işlevleri çalışır durumda.

Ali 290 Okunma

Cevaplar

  • Ali25 Mayıs 2013

    İstanbul Bilişimden bir daha bir şey almam alacak arkadaşlara ve çevreme de her zaman için İstanbul Bilişimin güvenilir olmadığını ve sattığı ürünün arkasında durmadığını söyleyeceğim. Özellikle şikayetim sırasında defalarca teknik servis görevlisine kararmanın dışardan bir etki ile olmadığını arz etmeme rağmen ki öyle sürekli aynı şeyi söylemesi ve beni hiç kaaleye dahi almaması sinirlerimi bozdu. Önceden İstanbul Bilişimi hayalimde çok büyük bir firma olarak büyütmüştüm oysa ikinci el malzeme satan dükkanlar kadar bile sattığı malın arkasında durmadıklarını görünce ne kadar yanıldığımı anladım.Boşuna dememişler ucuzdur vardır illeti pahalıdır vardır hikmeti.

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi25 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İade ve degişim işlemleri teknik servis onayı ile gerçekleştirilmektedir. Satın almış olduğunuz ürün taaahüt edildiği ile aynıdır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön