30 Nisan 2016

İstanbulbilisim.com.tr Teknik Serviste 20 İş Günü Dolan Cihaz ve Müşteri Memnuniyetsizliği.

5 Nisan günü İstanbul Bilişim'e kargo ile yolladığım. 6 Nisan günü İstanbul Bilişim'e ulaşan Samsung S4 model cep telefonum 7 Nisan tarihi itibari ile teknik servise tamire alınmıştır. Her aradığımda onarımı devam ettiği bilgisini almaktayım. Cihazımın 20 iş günü tamir süresi dolmuştur ve bu süreyi aşmıştır. Sanayi ve Ticaret Bakanlığının tüketici hakları kısmında bulunan eğer 20 iş günü dolarsa firma ürünün değişimini veya para iadesini talep etme hakkına dayanarak cihazımın birebir cihaz ile değişiminin yapılması ya da iadesini talep ediyorum.

Mesut 535 Okunma

Cevaplar

 • Mesut 19 Eylül 2016

  Değişimden gelen yeni cihazda sorunlar oldu ve Samsung yetkili servisine götürüldü. Yetkili servisten öğrendiğim kadarıyla değişimde başka eski cihazın kasasını değiştirip yazılım atıp eski cihazı verdiklerini öğrendim. yurt dışından gelme model olduğu içinde yedek parçasıda bulunmuyor ve telefon çöp oldu. Böyle müşteri menmuniyeti olabilir mi?

 • Mesut 23 Mayıs 2016

  Cihazımı delta servis denen bir firmaya göndermişler ve yeni cihazı delta servis vereceği söyleniyor. Delta servis ilyas bey denen bir kişi haricinde konuyla alakalı yetkili yokmuş. Arayınca ulaşılamıyor. İstanbul bilişim firması; cihazı onlar verecek diyerek aradan çekiliyorlar. Cihazı tamire gönderimi ve alımı İstanbul bilişim ama arkasında durmuyor. İade veya fark verilip başka cihaz da verilmiyor. Tedarik ediyoruz diyip oyalanıyor. Ciddiyet ve Müşteri politikaları sıfır. Amaçları nedir oyalayarak çözemedim. İstanbul bilişimden yetkili biriyle görüşmek istediğimde yüz yüze görüşecek bir merci bulunmuyor. Fiyat olarak uygun olabilir ama sonrasında tamirde mağdur ediyorlar.

 • istanbulbilisim.com Temsilcisi14 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, 60676 takip numaralı cihazınız için değişim kararı çıkmıştır. Üst model gönderimi sizlere iletilen süre içerisinde yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

 • Mesut 02 Mayıs 2016

  2 Mayıs 2016 10:30 itibari ile herhangi bir konuyla alakalı dönüş yapılmamıştır. Ciddi anlamda can sıkıcı bir durum.

 • istanbulbilisim.com Temsilcisi30 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön