İstanbulbilisim.com.tr Tedarik Edemiyor Yardımcı Olmuyor!

Erkan Burak Ö. |

İstanbulbilisim.com.tr aldığım DP-1724376 no lu sipariş 29.09.14 tarihinde bir gün sonra stokta olarak görünmekte.30.09.14 tarihinde aynı iletişime geçip ürünü almak istediğimi ve ne zaman kargoya verileceğini sorduğumda gün içinde ürün ambara gireceği ve en geç bir gün(01.10.14) sonra kargoya verileceği ifade edildi ve ürünü ön sipariş ile aldım maalesef ürün ayın 1 inde kargolanmadı. Aradığımda 3-4 saat sonra arayın akşam arayın sabah arayın karşılığını aldım en son 02.10.14 15: 00 civarı aradığımda ancak bayramdan sonra kargoya verilebileceği ve tedarik sürecinin yasal olarak 3 iş günü olduğunun arkasına sığınıp kargoya veremediler. Hala sitede ürün aynı gün kargo olarak satışta iade etmek istedim 2 kere yüzüme kapandı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  11:49

  Değerli Müşterimiz,

  Gecikmeden ötürü tarafınızdan özür diliyoruz.Çanta gönderimi bugün Sürat Kargo ile yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr

 • Erkan Burak Ö.
  18 Mayıs
  23:40

  Klasik cevap dönüş olacak diye şikayetimiz iletilmiş hala dönüş olmadı 6 ayı geçti ne zaman dönerler merak ediyorum

 • Erkan Burak Ö.
  30 Ekim
  18:52

  yazık sizin gibi bir firmaya

 • 11 Ekim
  15:54

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr

 • Erkan Burak Ö.
  11 Ekim
  13:13

  ürün sonunda elime geçti ama tam bir komedi müşteri temsilcisine özellikle söylediğim halde iş adresine gönderilmesi için ama ev adresine gönderildi ve eksik adres ve nereden bulunduysa farklı bir telefon numarasıyla kargo teslimini ancak kendim gidip şubeden alarak yapabildim ve özellikle satın alırken mesajla ve müşteri temsilcisine sölediğim halde karşılığında ürüne hangi boyut uygunsa zaten onu gönderiyoruz dediği halde 14 inç laptpba 17 inç laptop için çanta gönderilmiş 14 e uygun çanta talep ediyorum ve sizde buradan gördüğünüz halde ilk şikayeti açalı kaç gün olmuş ve hala yazıyorum ama tek bir cevap bile yok firmadan ????

 • Erkan Burak Ö.
  03 Ekim
  10:58

  birçok ürün ve kampanya arasından bu ürünü ve sitenizi seçip aldım ve diğer fırsatları kaçırdım müşterinizi yanlış bilgilendirerek zarara uğrattınız bir daha asla sitenizden ürün almam alanada engel olurum