İstanbulbilisim.com.tr Sony Eurasia Xperia M5 Değişim!

Gökhan A. |

Firmadan 26/12/2015 tarihinde almış oldum telefon 28/12/2015 tarihinde arıza vermiştir. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede cihazı almış olduğum yer Çağlayan bırakmak istediğimi belirttim. Müşteri temsilcisi cihazı Yenibosna'da yer alan servislerine veya kargolamam konusunda bilgi vermiştir. Ürünün kargo sırasında bir hasar alması durumunda kimin sorumlu olduğunu sorduğumda sorumluluğun göndericiye ait olduğunu belirtmektedir. Yasal hakkım olan cihazı aldığım yere teslim edip fiyat iadesine izin vermemektedirler. Son çare olarak iadeli taahhütlü posta göndereceğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  14:30

  Değerli Müşterimiz,

  İade işleminiz tamamlanmıştır. Ücret, 13.01.2016 tarihinde İstanbul Bilişim A.Ş hesaplarından düşmüştür.

  Ödeme yapılan World kartınız ile ilgili ödeme sorgulamasını lütfen bankanız ile yapınız.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr

 • Gökhan A.
  15 Ocak
  14:23

  İstanbul Bilişim'e, binbir zahmetle ayıplı ürünün iadesini gerçekleştirmeme rağmen her aradığımda ücret iade işleminin tamamlandığını kendi hesaplarından tutarından çıktığını bildirmektedir. Firmaya benim hesaplarıma gelen bir rakam olmadığını bildirdiğimde yarın hesabımı kontrol etmemi söylüyorlar. Parasını şak diye aldığınız ürün ayıplı çıkmamasına rağmen parayı geri ödememek için takla atacak firmadan uzak durmanızı v bunu okuyan firma yetkililerinin acil olarak konuyu çözüme kovuşturmasını bekliyorum.

 • Gökhan A.
  31 Aralık
  15:51

  İstanbul Bilişim,

  kargo ile gönderim sırasında cihazın başına geleceklerden sorumluluğu kabul ediyor musunuz. Ben cihazı nereden alırsam oraya bırakırım veya siz bana yazılı olarak kargo sırasında cihazın başına geleceklerden sorumlu olduğunuzu bildirirsiniz bende gönderirim. Ayrıca beni aramadınız. Yasal hakkımızı kullanmamızı engelleten firmasınız. İadeli tahhütlü mektup göndereceğim hiç merak etmeyin. Ondan sonra hukuki süreç nasıl başlıyor görüşürüz.

  Gökhan akın

 • 29 Aralık
  10:47

  Değerli Müşterimiz,

  İade/ Değişim birimimiz Yenibosna - Airport Avm de bulunan şubemizdedir. Gerekli işlemlerin yapılması için ürününüzü belirtilen şubemize yönlendirmeniz gerekmektedir.

  Farklı şubelerden işlem yapılmamaktadır.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr

 • 29 Aralık
  09:15

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr