İstanbulbilisim.com.tr Sıfır Telefon Şarj Dayanmıyor!

Recep T. |

35**76 seri numaraları N9 Nokia cep telefonum aldığım ilk günden beri bataryası 8-9 saat bile gitmiyor. Günde 7-8 fotoğraf yada 5-10 dakikalık video çekilmesine rağmen kullanım süresi o kadar. Bende telefonu Nokia servisine götürdüm sıkıntısı ne diye. Bana sorunla ilgili parça bekleniyor dediler. Bir haftalık telefona ne parçası. Parça bekleniyorsa bu telefon demek ki arızalı. Arızalı telefonu bana sattılar . İstanbulbilisim.com.tr ya telefonun sağlam sıfırını yada paramı geri versinler. Bir dahada Nokia 'nın hiç bir ürününü almayacağım. Çok acil dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  17:45

  Değerli Müşterimiz,

  Daha önce belirttiğimiz gibi Ürün satışı sonrası muhatabınız Nokia yetkili servisleridir.Probleminizi yada şikayetinizi Nokia firmasına bildirmeniz gerekmektedir.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr

 • Recep T.
  19 Temmuz
  17:38

  lütfen cevp atın.

 • 16 Temmuz
  13:15

  Değerli Müşterimiz,

  Firmamız distribütör garantili ürünlerin sadece satışını yapmaktadır.Satış sonrası destek Nokia yetkili servislerince verilmektedir.Ürün iade veya değişim yetkili servisin vereceği rapor doğrultusunda yapılmaktadır.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr

 • Recep T.
  16 Temmuz
  09:27

  bir haftalık telefonumu servise göndereli tam 12 gün oldu hala bir gelişme yok.sıfır telefonda böyle sıkıntı yaşatılırmı. lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.acil