İstanbulbilisim.com.tr Outlet Ürünü Sıfır Diye Satıyor!

Serdar K. |

Bir kaç gün önce cep telefonu aldım. Kutusunu kasadaki kişi hızlıca açtı baktım sorun yoktu. Evde incelediğimde telefonda çizikler farkettim ve kutuyu inceledim. Kutudaki garanti bantının altında bir bant daha vardı. Yani ilki açılmış üzerine yenisi yapıştırılmış. Hemen İstanbulbilişime ye gidip durumu söyledim. Bize ürün böyle geliyor dediler.

O zaman kutunun açılıp açılmadığını hiçbir zaman anlayamam. Aç kutuyu yapıştır bantı yeniden sat. Cep telefonun arkasında çizik kapağı değiştirdiler yani sıfır telefon kasası çizik olabilir mi? Ama 1350 tl verip outlet ya da refurbished ürün aldım.Benim için ve çevremdekiler için bitmiştir.

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar K.
  09 Mart
  14:53

  Benim derdim çizik değil ürünün daha önce açılmış olması. Orjinal koruma bantının üstüne neden ikinci bantı yapıştırdığınızı açıklayın. Diğer ürünlerde yok ama benim aldığımda neden var? Tüm ürünlerimiz böyle diyorsunuz ama değil. Altta cevap yazan kardeşim senin başına gelirse bu yazdıkların aklına gelsin. Ben kabul ettiğim zaman istanbul bilişim outlet ürün satmamış mı oluyor?

 • 09 Mart
  13:51

  Değerli Müşterimiz,

  Müşterilerimizin mağazamızdan aldığı ürünün kutusunu açıp kontrol etme hakkı vardır.Bu işlemin tarafınızca da yapıldığını söylemişsiniz ve buradaki inceleme tamamen müşterimizin sorumluluğu altındadır.Bu işlemden sonra ürünü kusursuz ve eksiksiz almış olduğunuzu kabul etmiş oluyorsunuz.Bünyemizde satılan ürünler sıfır ve orijinal kutusunda satılmaktadır.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr