05 Şubat 2014

İstanbulbilisim.com.tr Müşterisine Sahip Çıkmıyor

İstanbulbilişim'den yaptığım son alışverişimde bin pişman oldum. Siparişim eksik gönderildi. Kapalı orijinal ürün bedeli ödediğim halde teşhir ürünümü kullanılmış ürün mü belli olmayan Açık ürün gönderildi. Faturasız ürün gönderildi. Sipariş verdiğim ürün yerine başka rengi gönderildi. 2 gün teslim süresi dendi 18 günde defalarca mail ve telefon görüşmesi sonucu ancak teslimat yapabildiler.

Kargo bedellerini her ürün için ayrı ayrı alıyorlar. Ama hem kargo şirketini kendileri seçiyor, Hem de kargo şirketi ürünü faturayı vs. kaybetse yada ürünü teslim etmese sizi kargo şirketinin insafına terk ediyorlar. Göndermiyorlar, hediyeler de öyle.

A.aziz 210 Okunma

Cevaplar

 • A.aziz 11 Mart 2014

  KEsinlikle müşterisine sahip çıkmayan, çözüm üretemeyen, sözünde tahahütünü yerine getiremeyen bir firma haline gelmişler eskiden böle değillerdi, Birdaha alışveriş yapmayı düşünmüyorum, soran olursa da tavsiye etmiyorum.

 • istanbulbilisim.com.tr Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli müşterimiz, Pembe telefon stoklarımızda bittiğinden dolayı satışa kapatılmıştır. Kırıcı-Delici uçlar kutu içerisinden çıkmadığı için gönderim sağlanmamıştır. Yaşadığınız problem yetkili birime iletilmiştir.Konu hakkında detaylı bilgı tarafınıza telefon görüşmesi ile aktarılmıştır. Yaşanan problemden doalyı özür dileriz. Saygılarımla.

 • A.aziz 06 Şubat 2014

  Malesefki firma hala hatasının farkında değil, verdiği cevap bizi mutlu etseydi yaşadığımız problemleri başkalarıyla paylaşıp herkes ders çıkarsın aynı sorunları yaşamasın die burada paylaşmazdık, Sanki pembe telefonun bitmesi benim sorunum madem elinizde yok neden satıyorsunuz neden açık ürün gönderiyorsunuz, Sanki kargo şirketinin faturayı kaybetmesi benim sorunum, banane siz seçmedinizmi o şirketi parasını ben ödedimmi? evet, o zaman ben faturamı alabildimmi hayır. Peki neden cevap vermediniz sitenizde görünen ürünün yanındaki kırıcı delici uçları göndermediniz

 • istanbulbilisim.com.tr Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli müşterimiz, Kutusu açık gelen pembe telefonun değişimi gerçekleştirilmiştir.Bilginiz dahilinde pembe rengi olamdığı için beyaz gönderimi sağlanmıştır. Ürünlern faturası tarafınıza ürünler ile gönderilmiştir ve size teslim edilmediği için kargo şirketine şikayet olarak dönüş yapılmıştır.Sizede faturanızın aslı gibidr olan nüshası gönderilmiştir. Yaşadığınız problemden dolayı özür dileriz. Saygılarımla. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön