İstanbulbilisim.com.tr Müşteri Memnuniyeti ve Haklılığını Önemsemeyip İade Kabul Etmemesi!

Suzan Y. |

Bu firmadan almış olduğumuz dikiş makinesini 2 gün sonra iade ettik. Telefonda görüştüğüm ve ısrarla hala yetkili birine bağlamayan çalışanlar 1 haftayı geçirdiğimizi söyledi bu yüzden iadenin kabul edilemeyeceğini söyledi. Haftanın geçmediğine ikna olan çalışanlar daha sonra da iç aksesuar adı altında köpük eksikliği nedeniyle kabul etmeyeceklerini söylediler.

Bir çalışan karta yakın zamanda iade olacak derken diğeri köpük isteriz diye tutturdu. Makineyi çok iyi bir şekilde ambalajlayıp kutulayıp göndermiştik. Makine bize bugün (15 gün sonra) tekrar gelmiş üstelik komşuya teslim edilmiş ve daha kötüsü iç parçaları kırılmış para kazanmayı tüm ilkelerin üzerinde tutan bu firmadan şikayetçiyiz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suzan Y.
  07 Mayıs
  16:13

  yalannnnnnn... ... Biriniz servis baktı o yapmış olabilir diyorsunuz biriniz kargoyu suçluyorsunuz yalan üstüne yalan üretiyorsunuz

 • 07 Mayıs
  11:40

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınıza daha önce verilmiş olan bilgiler geçerlidir.Ürün kutu içeriği tarafımıza tam teslim olmadığından geri gönderim yapılmıştır.Kargo taşımacılığı esnasında bir sorun yaşanmış olabilir.İade gelen ürünlere tarafımızdan herhangi bir müdahale edilmemektedir.


  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr