28 Ekim 2016

İstanbulbilisim.com.tr Kusurlu Ürün Gönderdi.

İstanbulbilisim.com.tr 'den bir bluetooth klavye sipariş ettim. Klavyedeki bir tuş kusurlu olduğu için klavyeyi Yurtiçi Kargo aracılığı ile firmadan aldığım bir sayısal kod ile İstanbulbilisim.com.tr' ye (kusurunu belirttiğim bir not yazarak) iade ettim. Neredeyse bir hafta olacak sipariş ettiğim, ücretini ödediğim, talep ettiğim klavye şu güne (27.10.2016) kadar bana gönderilmedi. Ne paramı da iade ediyorlar, ne de klavyeyi yeni ve kusursuz olanı ile değiştirip gönderiyorlar.

Beni anlamsız ve haksız yere bekletiyorlar. Klavyenin akıbeti için internet sitelerinde ki hattı aramak için harcadığım kontör klavye için ücretine neredeyse yaklaştı. Üretim hatası benim suçummuş gibi cezalandırılıyorum. Suçum, İstanbulbilisim.com.tr gibi bir siteye güvenmem. Bir daha bu hatayı yapmayacağımı geç de olsa söyleyebilirim.

Cem 496 Okunma

Cevaplar

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön