İstanbulbilisim.com.tr Kırık LG Televizyon Gönderdiler ve Değiştirilmedi.

Emrah C. |

Geçen hafta LG 106 ekran Mart TV aldım siteden kargoyla ertesi gün geldi kutuda herhangi bir problem olmamasına karşın kurulum için servisten gelen arkadaşlar televizyonun sağ üst köşesinin kırık olduğunu gördüler.

Tutanak tutuldu ve LG servisine gönderildi fakat değişime uygun değilmiş. İstanbul Bilişimin taşıma hatasını adamlar tabi ki kabul etmeyecek fakat bunu İstanbul Bilişim' de kabul etmiyor anlayacağınız paramla rezil oldum. LG ve İstanbul Bilişim suçu birbirlerine atıp duruyor. Şu an mahkeme sürecindeyim tüketici olarak onlardan devlet zoruyla almam daha zevkli olacak gibi. Kesinlikle bir daha İstanbul Bilişim'den alışveriş yapmayacağım, zaten ilk ve son alışverişim oldu.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah C.
  21 Ocak
  17:19

  Geçen hafta LG 106 ekran Mart TV aldım siteden kargoyla ertesi gün geldi kutuda herhangi bit problem olmamasına karşın kurulum için servisten gelen arkadaşlar televizyonun sağ üst köşesinin kırık olduğunu gördüler. Tutanak tutuldu ve LG servisine gönderildi fakat değişime uygun değilmiş. İstanbul Bilişimin taşıma hatasını adamlar tabi ki kabul etmeyecek fakat bunu İstanbul Bilişim de kabul etmiyor anlayacağınız paramla rezil oldum LG ve İstanbul Bilişim suçu birbirlerine atıp duruyor. Şu an mahkeme sürecindeyim tüketici olarak onlardan devlet zoruyla almam daha zevkli olacak gibi. Kesinlikle bir daha İstanbul Bilişimden alışveriş yapmayacağım zaten ilk ve son alışverişim oldu.

 • 20 Ocak
  12:05

  Değerli Müşterimiz,

  Lütfen sipariş yada fatura numaranızı paylaşınız.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr

 • 20 Ocak
  10:49

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr