20 Ocak 2016

İstanbulbilisim.com.tr Kırık LG Televizyon Gönderdiler ve Değiştirilmedi.

Geçen hafta LG 106 ekran Mart TV aldım siteden kargoyla ertesi gün geldi kutuda herhangi bir problem olmamasına karşın kurulum için servisten gelen arkadaşlar televizyonun sağ üst köşesinin kırık olduğunu gördüler.

Tutanak tutuldu ve LG servisine gönderildi fakat değişime uygun değilmiş. İstanbul Bilişimin taşıma hatasını adamlar tabi ki kabul etmeyecek fakat bunu İstanbul Bilişim' de kabul etmiyor anlayacağınız paramla rezil oldum. LG ve İstanbul Bilişim suçu birbirlerine atıp duruyor. Şu an mahkeme sürecindeyim tüketici olarak onlardan devlet zoruyla almam daha zevkli olacak gibi. Kesinlikle bir daha İstanbul Bilişim'den alışveriş yapmayacağım, zaten ilk ve son alışverişim oldu.

Emrah 234 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 21 Ocak 2016

    Geçen hafta LG 106 ekran Mart TV aldım siteden kargoyla ertesi gün geldi kutuda herhangi bit problem olmamasına karşın kurulum için servisten gelen arkadaşlar televizyonun sağ üst köşesinin kırık olduğunu gördüler. Tutanak tutuldu ve LG servisine gönderildi fakat değişime uygun değilmiş. İstanbul Bilişimin taşıma hatasını adamlar tabi ki kabul etmeyecek fakat bunu İstanbul Bilişim de kabul etmiyor anlayacağınız paramla rezil oldum LG ve İstanbul Bilişim suçu birbirlerine atıp duruyor. Şu an mahkeme sürecindeyim tüketici olarak onlardan devlet zoruyla almam daha zevkli olacak gibi. Kesinlikle bir daha İstanbul Bilişimden alışveriş yapmayacağım zaten ilk ve son alışverişim oldu.

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi20 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Lütfen sipariş yada fatura numaranızı paylaşınız. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi20 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön