İstanbulbilisim.com.tr Kargoya Verilmeyen Ürün...

Mehmet D. |

Daha önce 2 TV aldığım bu firmada fazla para çekmeleri sonucu mağdur olmuş ve itirazlarım sonucu fazla çekilen para hesabıma yatırılmıştı.

16 Temmuz günü sipariş verdiğim notebook ücretini havale olarak göndermeme rağmen ve üzerine basa basa sorup cevaben, aynı gün içinde kargoya verileceğinin belirtilmesine rağmen ürün 5 iş günü içinde kargoya verilmediği gibi ödemenin de taraflarına ulaşmadı. Bunu belirtilerek tarafım bankalarla görüşmeye itilmiş ve bankanın paranın hesaba geçtiğini ısrarla belirtmesine rağmen, havale ücretinin hesaplarına geçmediği iddia eden bu şirket çalışanları tarafımı 1 hafta boyunca meşgul etmişlerdir.

Son olarak da stokta ürün olmadığı belirtilerek paranın 2 gün içinde hesabıma iade edileceği belirtilmiştir. Sonuç olarak Hakkımı helal etmiyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  16:29

  Değerli Müşterimiz,

  Sipariş vermiş olduğunuz üründe kusur tespit edildiğinden tarafınıza gönderim yapılamamıştır. Yaşanan durum nedeni ile sizlerden tekrar özür diliyoruz.
  Talebiniz üzerine ücret iade işlemleriniz başlamıştır.

  Not : Ürün grubu yeni stok girişleri 2 hafta içerisinde beklenmektedir. Dilerseniz ödemiş olduğunuz rakam üzerinden sizlere gönderim yapılabilir.


  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr

 • 22 Temmuz
  15:50

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr