15 Nisan 2013

İstanbulbilisim.com.tr İmei Kaydı Olmayan Telefon!

14. 04. 2013 saat 16. 00 da airport Avm den peşin ödeme yaparak aldığım Samsung note 2 telefonu 2 saat sonra sorgulattığımda kaydı olmadığını gördüm. müşteri hizmetlerini aradım kaydı olmadığını kabul etti. kayıtsız ürün satmanın suç olduğunu, avukat olduğumu ve haklarında yasal bütün işlemleri başlatacağımı ilettim.

Özür dileyip hemen geciken kaydı yaptıracaklarını ilettiler. inanılır gibi değil. teşhir edilen ve Türkiye den alınan ürünlerin tüketiciyi güvensiz kılacak şekilde satışı kabul edilemez. sorunu çözmekten bahseden müşteri hizmetlerine öncelikle şirketin çalışma kalitesini arttırmasını tavsiye ederim.

Gül 723 Okunma

Cevaplar

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Telefonların imei kayıtları için BTK'ya gerekli başvurular yapılmıştır. Firmamızın kayıt dışı telefon satması mümkün değildir.Gümrük işlemleri sırasında tüm ürünler kontrol edilir ve BTK'ya gerekli başvurular bu noktada yapılmak zorundadır.Başvuruların onaylanması prosedürler gereği uzamakta bu zaman zarfında müşterilerimize uyarı mesaj gitmektedir.Telefonunuzla ilgili bir sorun olmayacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected] Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön