İstanbulbilisim.com.tr İkinci El Ürün Satılması!

Tuncay A. |

16.08.2013 tarihinde çağlayan İstanbulbilisim'den İphone 5 nakit olarak sıfır kapalı kutu ürünümü aldım. 04.09.2016 tarihinde cihazım birden kapandı tekrar açıldı ve kendi kendini kilitledi telefon kullanılmaz hale geldi. Apple ile iletişim kurduk firma çalışanları bize faturayı göndermelerini söyleyerek yardımcı olacaklarını söylediler. Bizde İstanbulbilisim'in vermiş olduğu fatura aslını ilgili yere gönderdik. 2 gün sonra Apple İrlanda'dan mesaj geldi mesajda bu ürüne ait fatura aslı gerekiyor yoksa bu şekilde ürünün kilidini açmayacaklarını söylediler. Apple Türkiye son olarak bu ürünün size 2.el olarak satıldığını söyledi şimdi İstanbulbilisim hem bana 2.el ürünü sıfır olarak sattı ve hala daha mağdur ediyor. Kısaca İstanbulbilisim yurt dışından aldığı bu ürünü Türkiye de satıyor Apple'da bu şekilde olduğu için ürün bizde 2.el diyor. Bu konuda her türlü yasal haklarımı arayacağım.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncay A.
  22 Eylül
  16:09

  İstanbul bilişim bana kesinlikle yardımcı olmuyor telefonlarıma bile çıkmıyorlar artık

 • Tuncay A.
  01 Eylül
  15:38

  Merhaba İstanbul bilişim daha aradamı yaklaşık bir aydan beri mağdurum tüketici hakem heyetine ilgili şikayetimde oldu İstanbul bilişimden aldığımız ürün faturalarını Apple kesinlikle kabul etmiyor fatura orijinali istiyor İstanbul bilişim artık nasıl bir ürün satıyor onu anlamadım Apple a sorarsan firma size 2.el ürün satıyor. Kısacası mağduriyetim hala devam ediyor kesinlikle ilgilenmiyor firma.

 • Tuncay A.
  23 Ağustos
  15:54

  Ben sizin bu çalışma sisteminizden hiç memnun değilim ben sizin yüzünüzden 1 ay çok mağdur oldum hala daha mağdurum konuyla ilgili tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum artık haklarımı oradan arayacağım.

 • 23 Ağustos
  12:16

  Değerli Müşterimiz,

  Fatura gönderimi bugün tuncayatug@hotmail.com adresinize yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr

 • Tuncay A.
  23 Ağustos
  12:14

  Bugün tüketici hakem heyetine şikayette bulundum. Artık

 • Tuncay A.
  22 Ağustos
  12:10

  Bugün 3.gün ve beni daha kimse aramadı.

 • 19 Ağustos
  15:46

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr