21 Ocak 2014

İstanbulbilisim.com.tr Farklı ve Kalitesiz Ürün Gönderdi!

Bu ayın 12'sinde aldığım ürün Kargo bilgileri geçilmemesine rağmen 15'inde Kargo'cu tarafından getirildi. Paket içeriğinden Bambaşka ve Sahte bir ürün çıktı, anında kargocuya iade edip geri gönderdim. 17'sinde Teknik Servisleri tarafından alınan Kargo bizim böyle bir ürünümüz yok diye bana geri gönderdiler.

18'inde bana tekrar gelen sahte ürünü yine geri gönderdim. Bu arada yaptığım telefon görüşmeleri uzun sabır ve bekleme süreçlerinden çıkan en son sonuç ''Konuyu araştırıyoruz takip ediyoruz size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.'' 18'inde yaptığım telefon görüşmesinden sonra, 20'sinde ben aradım ve konu ile alakalı bilgi istedim size döneceğiz denildi. Bugün 21'inde yine aynı.

Yusuf 681 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf25 Ocak 2014

  Kurumsal ve Profesyonel çalışma ahlakı ve 0 müşteri menuniyeti.

 • Yusuf'un Teşekkür Mesajı25 Ocak 2014

  Tüm süreç bugün tamamlanmıştır. Telefon elime geçti, ayrıca hem Kargo şirketi hem İstanbul Bilişim A.Ş. mağduriyetime sağduyu gösterip ufak jestlerde bulunmuşlardır. Kendilerine şahsen çok teşekkür ederim.

 • Yusuf24 Ocak 2014

  Kargo şirketinin çalışanı illegalmış, Kargo şirketi istanbul blişim A.Ş. ye ürün tutarını ödemeyi kabul etti. Teknik Servisten sorumlu Gn. Md. Yrd. şahsen konuyla ilgilendi ve sık sık geri dönerek beni bilgilendirdi. Ürün en kısa zamanda tarafıma ulaştıralacağı söylendi, uzun,stresli ve yorucu bir süreçti ama netice itibarı ile her iki tarafın mağduriyeti söz konusu. Kargo teslim süreçlerinde müşteriler çok dikkatli olmalı, asla içeriğini kontrol etmeden imza atılmasın. Ortalıkta çok ardniyetli kişiler var. Şansım varmış diyebiliyorum şimdilik. Tabiiki kişisel ısrarlarım ve çabam onları harekete geçirdi.

 • Yusuf21 Ocak 2014

  Telefon ile aradılar, 18'inde geri gönderdiğim kargoyu alınca inceleyip bana çözüm üreteceklermiş. Benim mağduriyetim ortada ve almış olduğum ürünün parasını vermiş olmama rağmen elimde olan hiçbirşey yok. İstediğim derhal satın aldığım ürünün tarafıma kargolanması ve kargo takip numarasının tarafıma iletilmesi yada ürün tutarının iadesi ve satışın iptali. Bunu söyleyen yada ima eden hiç olmadı hep bakacağız inceleyeceğiz size döneceğiz... Mağduriyetim kesindir satıcı iyi niyetli fakat çözüm üretmiyor ve çözümlemiyor. Bekleyen ve para ödeyen benim hizmet veya mal olarak karşılık alamadım. Yasal haklarımı biliyorum. Satıcı gereğini yerine getirmemiştir. Çözüm sunmaları gerek oyalama değil.

 • istanbulbilisim.com Temsilcisi21 Ocak 2014

  Merhabalar Yusuf Bey, Konu hakkında en kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır. SAygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön