İstanbulbilisim.com.tr Değişim İstenilen Cihazın Geri Gönderilişi...

Özer P. |

01.08.2014'da İstanbul Bilişim'den almış olduğum LG G3 marka ve model telefonum 16.04.2016'da şebeke problemi nedeniyle İstanbul Bilişim'de servise gönderdim. Yaklaşık olarak 30 gün sonra cihaz geri geldi neyse telefonu kullanmaya başladım ve 1 hafta sonra telefonum aynı arızayı yaptı ve İstanbul Bilişim'egeri gönderdim. Cihazı geri geldi. Bu sefer ilginç olan cihazın başka bir yeri arıza yaparak ve orijinal arka kapağı kırık vaziyette geri geldi.

Hadi bakalım tekrar geri gönder neyse bu gel gitler. 16.09.2016'da kadar devam etti. Yine cihaz arızalı şekilde geri geldi. 0 850 3330912 İstanbul Bilişim firmasının call center'ını arayarak durumu izah ettim. Karşıma çıkan İstanbul Bilişim yetkilisi cihazınızın değişim hakkı doğmuş cihazı gönderin dedi. Tamam diyerek cihazı orijinal kutusuna koyarak gönderdim. Cihaz öyle bir geldi ki şaşırdım!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özer P.
  21 Eylül
  18:30

  İstanbul bilişim yetkilisi Firmanızın samimi olduğuna inanmıyorum sizin işiniz malı satasıya kadar sattıkdan sonra kesinlikle sattığınız malın ardın da değilsiniz

 • 21 Eylül
  17:05

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr