04 Mart 2015

İstanbulbilisim.com.tr Cihaz Servisten Daha Bozuk Halde Geldi!

04.02.2014 tarih ve A44080 sıra no.lu fatura ile satın aldığım, su geçirmez olarak bildiğim ve kendi siteniz ile garanti şartlarında su geçirmez olarak yansıtılan “Sony Xperia Z C6603 Beyaz” modelli cep telefonum suya düşmesi sonucu garantiden yararlanmak istememe rağmen telefonum daha bozuk bir şekilde bana ulaştırılmıştır.

Bana dönüş yapılması ve en kısa zamanda çözüm bulunmasını talep etmekteyim. Aksi halde tüm hukuki haklarımı kullanacağımı belirtirim.

Mehmet 1.557 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Mart 2015

    Telefonum su geçirmeyen bir cihazdır. Anakartın yanması da telefonun su geçirmesinden kaynaklanan bir sorundur. Dolayısıyla bu sorun telefonun üretim ve montaj hatasından kaynaklanmaktadır. Bu duruma göre işlem görmesini talep etmekteyim.

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi09 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınız ile ilgili teknisyen notu aşağıdaki gibidir.Cihazda farklı bir sorun var ise tekrar gönderim yapabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda xperia z siyah model 357945055716000 nolu telefonunuz Teknik Servisimizde incelenmiştir. Ekteki fotoğraflardan da görüleceği üzere; telefonunuzun’ LCD Panelde kırık ve anakartı sıvı teması sonucu arızalanmıştır: Nitekim bu husus teknik bilirkişi incelemesi yaptırıldığında da görülecektir.Şikayete konu olan Telefon’da üretim ve montaj hatasından kaynaklı herhangi bir ayıp söz konusu değildir.Bu sebeple cihazınız garanti kapsamı dışında işlem görecektir.Tarafınıza LCD panel 500,Anakart 650 tl kdv dahil fiyat verilmek için aradık tarafınıza ulaşamadığımızdan dolayı tarafınıza işlemsiz iade edilmiştir. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

  • Mehmet06 Mart 2015

    Herhangi bir dönüş olmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön