İstanbulbilisim.com.tr Aynı Gün Kargo!

Bilal K. |

Dp-2017872 sipariş kodlu ürünü 24.01.2016'da aldım. Ürünün sayfasında aynı gün kargo yazmasına rağmen ilk iş günü olan pazartesi tarafıma gönderilmedi. Bugün arayıp yarım saat içinde gönderileceğini söylediler. Sonrasında aranmadım. Kendim ulaştığımda ise hava şartları yüzünden gelemeyecek dendi. Pazartesi neden gönderilmediğini sorduğumda cevap veremiyorlar. Sitelerindeki "aynı gün kargo" detayı tüketiciyi bu siteden alışveriş yaptırması için tuzağa düşürmekten başka bir işe yaramıyor. Verdikleri sözü tutmuyorlar. Siparişi iptal etsem kredi kartım boş yere bloke edilmiş olacak. Siz siz olun bu siteden uzak durun. 2070 TL'ye herhangi bir Siemens bayiinden alsaydım şuanda kurulmuş olurdu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal K.
  27 Ocak
  14:26

  Not: 'Aynı Gün Kargo' açılımı; Aynı gün, kargo firmasına verilmesi anlamına gelmektedir. Teslimat aynı gün içinde yapılmamaktadır.

  Bu laf oyununu siz kargo ile gönderdiğiniz ürünleri alanlara söylersiniz. Laf kalabalığına gerek yok. Benim ürünümün kargo ile gönderilmediğini çok iyi biliyorsunuz. Durum gayet açıktır. Alışveriş yapmak isteyenler aynı gün kargo yazısına bakmasınlar. (Ki ben telefon açıp ürünü almadan sormuştum...) Bu arada tekrar ifade edeyim, teslimatı yapan arkadaşların bir kabahati yok, kimse zan altında kalmasın.

 • 27 Ocak
  09:53

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişinizdeki aynı gün ibaresi 25.01.2016 tarihidir. 25.01.2016 tarihinde çıkan ürün bir gün sonra teslim edilmektedir.

  Dün teslim olması gereken ürününüz daha önce belirttiğimiz hava muhalefeti nedeni ile bugüne sarkmıştır.

  Not : 'Aynı Gün Kargo' açılımı; Aynı gün, kargo firmasına verilmesi anlamına gelmektedir.Teslimat aynı gün içinde yapılmamaktadır.  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr

 • Bilal K.
  27 Ocak
  09:40

  Aynı gün kargo dediğiniz ayın 25'ini saymıyorsunuz. Şaka gibi. :)) Maaşlı çalışan teslimat görevlilerini zan altında bırakmayalım. Siz o sitenizdeki "Aynı gün kargo" yalanını silin.

 • Bilal K.
  27 Ocak
  09:40

  Aynı gün kargo dediğiniz ayın 26'sını saymıyorsunuz. Şaka gibi. :)) Maaşlı çalışan teslimat görevlilerini zan altında bırakmayalım. Siz o sitenizdeki "Aynı gün kargo" yalanını silin.

 • 26 Ocak
  16:29

  Değerli Müşterimiz,

  Sipariş vermiş olduğunuz tarih hafta sonuna denk gelmektedir.Ürün bir sonraki iş günü olan 25.01.2016 tarihinde faturalandırılmıştır.

  Muhtemel teslimat tarihi ise 26.01.2016'dır (Bu süre kargo ile gönderimde de aynı olacaktır).

  Bugün İstanbul Bilişim A.Ş araçları ile teslimata çıkan ürününüz hava muhalefetinden dolayı bölgeye ulaşılamadığından teslim edilemeyecektir.

  27.01.2016 tarihinde tekrar dağıtıma çıkacaktır.

  Aynı gün kargo taahhütümüzde mücbir sebep olan hava muhalefeti dışında bir gecikme söz konusu değildir.


  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr

 • 26 Ocak
  16:17

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr