İstanbulbilisim.com.tr Ayıplı Ürün Satıyor

Mustafa E. |

26. 05. 2013 tarihinde AIRPORT Avm İstanbulbilişim'den Sony Vaio Duo11 Ultrabook satın aldım. Ekranında dalgalanma olduğunu fark edince teknik servisine cihazı teslim ettim. Ürün ayıplı ürün olduğundan tamirini değil yeni ürünle değişimini istedim. Teknik servise ulaşamayınca Müşteri hizmetlerine mail attım.

Müşteri temsilcisi olarak bana dönüş yapan arkadaşım telefonda beni bir dövmediği kaldı. Daha sonra teknik servisden bir arkadaş mail atarak 30 gün içinde getirseymişim ayıplı mal olacağını ben 35 gün getirdiğim için ayıplı ürün olmadığını söyledi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Temmuz
  14:54

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ilgili birime iletilmiştir.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr

 • Mustafa E.
  12 Temmuz
  09:57

  İstanbul Bilişimden alışveriş yapacak kişi bence iki kez değil binlerce kez düşünsün. Öncelikle garanti ve teknik servis kendi vicdanlarına kalmış durumda ne deseler eyvallah demek zorundasınız. Ayrıca internette biraz araştırırsanız sıfır diye satılan tüm ürünlerde hemen hemen alan kişilerde problem çıkmış ve ayıplı ürünler fiyat avantajı denerek ucuza satılmaya çalışılmaktadır. Ben bir daha alışveriş yapmayacağıma yemin ediyorum ve çevremdeki herkesi de bu konuda bilinçlendirmek adına elimden geleni yapacağım.

 • Mustafa E.
  12 Temmuz
  09:56

  Bir daha kesinlikle bu firmayı tercih etmem ettirmemde