İstanbulbilisim.com.tr 6 Defa Onarım Gören Ürün!

Mustafa Seyit Ş. |

04.08.2013 tarihinde 1829,90 TL'ye mağazanızdan aldığım HTC Marka ONE m7 Model cihazım aldığım günden bu güne garanti kapsamı dahilinde 5 kez arıza verip beşinde onarımı yapılmıştır. Şu anda cihaz 6. defa serviste ve şu anda yasal ücret iadesi hakkımda mevcut İstanbulbilisim.com.tr'yi arayıp konu ile ilgili görüştüğümde servis raporu istiyorlar fakat servis rapor vermediğini belirtiyor ve bu yüzden şu anda rapor olmadan ücret iadesi yapamayız diyorlar.

Elimde 6 adet form mevcut zaten hepsinde parça değişimi ve onarım görülmüş daha neyin raporu isteniliyor vede servisin biz rapor vermiyoruz demesine rağmen neden rapor olmadan veremiyoruz diyorlar illaki THH gidip ayrıca şikayet mi etmemiz gerek.

Etiketler :

Garanti İşlemleri Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Seyit Ş.
  08 Mart
  18:06

  Konuyla ilgili 6 defa işlem gören cihaza İstanbul bilişim tarafından olumlu cevap alınamadığından 23.02.2015 tarihinde tüketici hakem heyetine başvurulmuştur.

 • Mustafa Seyit Ş.
  03 Şubat
  20:34

  Tarafıma herhangi bir dönüş sağlanmadı zaten cihaz servisten geldiğinde thh ye başvuracağım ve Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü\'ne şikayette bulunacağım.

 • 02 Şubat
  18:02

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr