İstanbulbilisim.com.tr 30 Gün Oldu Ürün Yok!

Yücel K. |

07/09/2016 tarihinde ankastre 3'lü set aldım. Aynı gün kargo demişlerdi. Düğün hediyesi olarak adresi yazdık. Teslim alacak olan adres verildi. Fatura adresi yazıldı fazladan ücrette aldılar bu durum için beklemeye başladık. 10 gün kadar sonra düğün var nerede ürün dedik; "yolda" dediler. Gitmedi,sorduk; "pardon karışıklık oldu, yolda." Tamam düğün oldu millet evine gitti ürün nerede? "Pardon kargo problemi yaşıyoruz". Diğer hafta ürün nerede? (Küçük tüpte yemek yapan yeni evli çift misafirleri ağırlar.) "Pardon ürün hasarlı çıktı yenisini yolladık."
Diğer hafta ürün nerede? "Ürün ha kargoda kargo numarası aradım yok öyle bir şey abi. E takip no. vallahi yok. Firma sizde dedi; siz firmayı arayın. Hala dönecekler. E şimdi benim şahsi itibarım gitti. Güven sarsıldı acaba soruları da cabası. Şimdi şikayetim var. Ürünüm nerede?

Etiketler :

Geç Teslimat Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yücel K.
  16 Ağustos
  01:09

  Allah Aras kargodan razı olsun. Sonunda ürünü teslim etmişler. Umarım bu defa da kırık çıkık ya da servis sıkıntısı olmaz diye dua ediyorum.

 • 15 Ağustos
  10:37

  Değerli Müşterimiz,

  Aras Kargo takip numaranız : 6100315748093

  Gecikmeden dolayı sizlerden tekrar özür diliyoruz.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr

 • Yücel K.
  14 Ağustos
  05:22

  34 gün ürünün akıbeti bile belli değil. Aras Kargo taki no... bile verilmedi hala arıyorum ve hala oyalıyorlar. Ayıp. Madem yollayamıyorsunuz neden hala yolda diye oyalıyorsunuz. Firmaya bakın cevap yazmışlar "tezel lojistik; Aras Kargoya verecek... Takip no..? Pardon sürekli tezele ulaşamadılar, şimdi tezel arasa ulaşamıyor. Komik çok komik. Yazık size.
  Para nerede? Sizde
  ürün nerede? Sizde
  cevap nerede? Sizde
  yuh başka ne denir!

 • Yücel K.
  12 Ağustos
  03:45

  33. gün hala arayan yok!

 • 11 Ağustos
  10:09

  Değerli Müşterimiz,

  Ürünleriniz bugün Tezel Lojistik firması tarafından Aras Kargoya teslim edilecektir.
  Takip bilgileri sizlere iletilecektir.


  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr

 • Yücel K.
  10 Ağustos
  16:30

  Dünden beri arıyorum Bugün 31. gün hala lojistik firmada problem olduğunu söylüyorlar. Tezel Lojistik firma yetkilileri bu takip no... ile bir ürüne rastlayamadıklarını söylediler. Ya ürünü teslim etmediniz ya da neler olduğunu anlayamadığım birtakım işler dönüyor. Ben neden lojistik firmalarıyla görüşmek zorunda bırakılıyorum. Sevinç hanım bana dönecek diye bekliyorum hala yok. Ürünü gönderdiğim aile mağdur oldu "biz yenisini alırız" dediler. Beni bu duruma düşürmeye ne hakkınız var. Karşı tarafı arayıp bari durumu düzeltin. İşin maddi kısmında daha ağır olanı maneviyattır. Hakikaten sizi ilgisizliğinizden ötürü kınıyorum.
  Bu sayfaya aynı gün yazmasını biliyorsunuz da ürün nerede sorusu için bana nenden dönmüyorsunuz?

 • 10 Ağustos
  13:11

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  İstanbul Bilişim A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

  musterihizmetleri@istanbulbilisim.com.tr