29 Temmuz 2016

İstanbulbilisim.com.tr 10 Günü Geçtiği Takdirde Kullanabileceğim Telefon Verilmiyor!

11.07.2016 tarihinde airport mağazasına verdiğim LG G3 32 GB telefonum 10 günü geçmesi halinde sizin servis sözleşmenizin 17. maddesince. ''Garanti kapsamı içindeki ürünlerin arızasının 10 iş günü içerinde giderilmemesi halinde; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, tüketiciye benzer özelliklere sahip kullanımı için başka bir ürün verilir. '' yazdığı halde her seferinde beni başlarından savurarak serviste ki arkadaşlara ulaşamıyorum elimizde telefon yok 2-3 gün sonra ara form doldurduk bekliyoruz telefon numaranızı verin biz size dönüş yaparız laflarından başka hiçbir işlev yapılmamıştır. (Kız arkadaşlarım bu kadar numara istemedi benden) kanunen bunu vermek zorundasınız. Tüketici hakları heyetine başvuruda bulunup belgenin bir nühsasını size getireceğim ama size vereceğim benzin parama acıyorum şu an.

Gökhan 210 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan03 Ağustos 2016

    Telefon servisten geldi yapıldı diye 20.iş günü dolacakken telefonunuz yapılmış dendi telefonu aldım ve 1 saat sonra yine aynı hata sim kartı okumuyor şebeke yok diyor. Siz insanlarla dalgamı geçiyorsunuz 20 gün dolacak diye gerimi gönderiyorsunuz yapmadan etmeden. Şimdi 20 iş günü daha mı bekleyeceğim servisten dönmesi için. Cevap olarakda ilgilenecek yazıcaksınız alt kısma da öyle kalacak dimi. Firmanızın adını koruyum ilk önceliğiniz müşteri olsun politakanız bu olsun sizlere benim gibi insanlar öğretmesin bunları.

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi29 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön