18 Ağustos 2014

İstanbulbilisim.com.tr Yanlış Gönderilen Klima Boruları.

istanbulbilisim.com.tr'den güvenilir bir firma olduğunu düşünerek 24000'lik Samsung klima aldık. Klima ertesi gün 4 kutu halinde elimize ulaştı. Ulaşır ulaşmaz yetkili servisi aradık. Servis, gönderilen klima borularının hatalı ve daha küçük klimalar için olduğunu söyledi. İstanbulbilisim.com.tr ile irtibata geçtiğimizde boruları yolladığımız takdirde doğrusunu göndereceklerini belirttiler.

O gün içinde hemen boruları kargoya verdik. Üzerinden bir hafta geçmesine rağmen ve Bursa'dan İstanbul'a bir günde giden kargo niyeyse hala elimize ulaşmadı. Şirketle 13 kez görüştüm. Telefonda beklediğim süre toplamda 87 dakika. Konuştuğum süre 5 dk. çalışanların sorunu çözme kabiliyeti malesef yok.

Dilek 2.325 Okunma

Cevaplar

 • Dilek24 Ağustos 2014

  Bu kadar şikayete, telefonlara rağmen ve ısrarla 24000 lik klima borusu diye belirtmeme karşın borular ikinci kez yanlış geldi. Üstelik suçu tedarikçilerin üzerlerine atarak firma savunmaya geçti. Doğru bilgi verilmezse tedarikçiler nereden bilsinler neyi göndereceklerini. Kısacası kendi yaptıkları hataları başkalarına yükleyerek işin içinden sıyrılmaya çalışıyorlar. Servis ikinci kez eve kadar gelip hiç birşey yapamadan geri döndü. Bu kadar da ciddiyetsiz bir firma olamaz. Bakalım yeni borular ne zaman elimize ulaşacak. 3 haftanın içine girdik. Sıcak yaz günlerinde serinlik hevesimiz kursağımızda kaldı. Ayrıca yazın bitmesine de ne kaldı. Günün özeti: İsteyen herkes, tedarikçilerden ürün alıp başkasına satabilir, biz firmayız diyebilir. Firmanın iyiliği ise sorun çözmedeki başarısına bağlıdır. Maalesef istanbulbilisim.com bu açıdan benim gözümde tamamen bitmiştir.

 • Dilek20 Ağustos 2014

  Sorunum hala çözülmedi.

 • Dilek20 Ağustos 2014

  Şirket tarafından aranmadım ve yine kendi aramamda öğrendiğim, bana klima borularının ellerinde olmadığını ve gelir gelmez bizimle irtibata geçecekleri söylendi. Bakalım daha farklı neler neler duyacağız. Sonuç olarak hala sorunumuz çözülmedi.

 • Dilek19 Ağustos 2014

  Şirketiniz tarafından sorunun çözümü için hala aranmadım.

 • Dilek18 Ağustos 2014

  Bu cevabı zaten tüm telefon görüşmelerim de duymuştum. Bu nedenle verilen cevabi kabul etmiyorum.Ürunun tarafima gonderildigine dair bana bildirim yapmadiginiz takdirde sirketiniz ile ilgili yasal süreci başlatacağım.Bilgilerinize.

 • istanbulbilisim.com Temsilcisi18 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön